• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Üye olmayan link göremesin

efsaneclub

Acemi
Üye
Arkadaşlar üye olmayan link göremesin böle birşey arıyorum bilginiz varmıdır bu konuda şimdiden teşekkürler.

kullandığım versiyon 3,5,2

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Kullandıgın surum olan 3,5,2 ve daha ust surumlerde bunun icin eklenti kurmana gerek yok

ACP / Kullanıcı gruplarını acıp ziyaretci gurubunu duzenleye tıkla burada Forum görünüm izinleri bolumu var

Forumu görebilir = Evet isaretle
Konu içeriğini görebilir = hayır isaretle

Bu sekilde ziyaretciler forum katogorilerini gorur fakat atılan mesajları goremez ikisinide hayır isaretlersen forumuda goremezler

NOT: Istedigin katogoriyede bu ozellikleri verebilirsin Onuda Forum İzinleri n den Hangi foruma bu ozelligi vermek istiyorsan onun altındaki kullanıcı guruplarının uzerine tıklayarak gerekli ayarlamaları yapabilirsin

efsaneclub

Acemi
Üye
teşekkür ederim güzel anlatmışsın ustat ama ben bazı forumlarda gördüm mesajın içeriğini görebiliyor okuyabiliyor ama linklerin yerinde Bu Mesajı Görebilmeniz İçin Lütfen ÜYE OLUNUZ. yazıyor ama bu sadece linklerde yazıyor ama mesajın diğer kalanı okunuyor bunu nasıl yapabilirim acaba

Takke

Acemi
Üye
Aynı konuyu takip etmekteyim cevaplayablirseniz sevinirim.

OzCaN-

Acemi
Üye
arkadaslar bence 3.5.4 de atlayis yapin onda boyle bir sorun yok istediginiz konuyu kilitleyebiliyorsunuz..Tavsiyedir sadece uyanlar memnun kalacaklarindan emin olabilirler... 3.5.2 kullanmadim hic :Extranado:

fıratusta

Acemi
Üye
SLM admin kardesim konu farklı biliyorum fakat kaç forum arkadasıma sordum sorunu bulamadılar sorunum bilirsin avatarın altında cinsiyet memleket v.s talı eklentisi var

bunları ben admin olarak görebiliyorum fakat üyeler göremiyor üeyeler ve de üye olmayanlar bile yani kısacası giriş yapmayan bende olsam üye olanda fakt admin olarak görebiliyorum saygılar umarım soruma cevap veririsin kardeasim iyi çalısmlar

Üst Alt