• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Üstteki Üyeye Dua'da Bulunalım:)

• Konbuyu başlatan RABİA
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 27
  • Görüntüleme 3K

RABİA

Bağımlı
Üye
Arkadaşlar bu başlık altında bir üstteki üyeye güzel dua ve temennilerde bulunalım,umulur ki kabul olur...

Benden önce kimse olmadığından ben umumi bir dua yapayım inşallah:

Ey Alemlerin Rabb'ı Olan Allah'ım!

Sana sonsuz hamdü senalar,Habibin Hz.Muhammed Mustafa (s.a.v.) efendimize sonsuz salat ve selam olsun.
''Bana dua edin,kabul edeyim''müjdesinden ümitle ve Cum'a bayramının sevinciyle sana yalvarıyor ve senden her türlü,noksanlık kusur ve günahlarımızın affını niyaz ediyorum.

Şüphesiz ki sen sonsuz Merhamet Sahibisin.

Beni,ailemi,sevdiklerimi,ve tüm süpermeydan üyesi kardeşlerimi affet!

(AMİN)

nefisetülilm

2.imza yarışma birincisi
Üye
Ey yer ve gökleri yaratan, gizli ve aşikare herşeyi bilip herşeye malik olan Allah'ım!
Senden din ve dünyamız, aile ve arkadaşlarımız hakkında af ve afiyeti dilerim. Kendi kötülüklerimizden ve şeytanın hile ve desiselerinden bizleri muhafaza eyle. Bizleri doğru yola ilet ve doğru yoldan ayırma.
Bu duamızı bu mübarek ay ve bu mübarek gün hürmetine kabul eyle...Amin...

diojen

Tecrübeli
Üye
Allah'ım üsteki üyelere haklarında hayırlı olanı nasip eyle,kendi hakkında diledikleri hayırlı değilse hayırlıya çevirip kabul eyle,
peygamber efendimizin bizler için ettiği duaları kabul eyle,sen herşeye kadirsin

(amin)

M ü e l l i f...

Kıdemli
Üye
Ey Rabbim !
" Yübeddilü seyyiatuhum hesanat " sırrınca, günahlarını sevaplara tebdil eyle.
İman ve Kuran hizmetinde; büyüt, yürüt ve çürüt bu hayrunnisayı.

AMİN.

kull

Amatör
Üye
Allah'ım. Üstteki üyeye, ömrünün sonuna kadar, aşk ile, şevk ile, ihlas ile dinine ve Kur'an'ına büyük hizmetler ettirt ve bu suretle O'nu şereflendir...

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
Ya rabbi ellerimi açıp sana yalvarıyorum... Biliyorum ki sen sana çevrilen elleri boş çevirmezsin
farkına vardığımız veya varamadığımız tüm hatalardan sana sığınıyor ve af diliyorum . Affedicisin affetmeyi seversin beni ve bu sayfaya yazan kardeşlerimi affet . İki cihan serverinin yaptığı dualar hürmetine dualarımızı kabul et...

Hasta olanlara acil şifalar

Borçlu olanlara borçlarını ödemek için acil kolaylıklar nasip eyle
Yetimlerin ve yolda kalımışlara yardım etme imkanını bizlere ver yarabbi

ve Kabe inin aşkıyla yanan anneme , babama , bana ve kardeşlerimize oraları görmek ravzanın önünde dua etmeyi cümlemize nasip eyle allahım AMİN

Son düzenleme:

Masterlord

Kıdemli
Üye
Allahım feministleri yolumdan uzak eyle
hepsini cehennemde odun eyle yarabbim

münafık ve kafirleri , kanı bozukları
insanlıktan çıkmışları azrailinle hakla yarabbim

Tüm müslüman alemini dünyaya hakim eyle
arapları bizden uzak eyle
süpermeydandaki kardeslerimin dualarını geri çevirme
dualarımızı kabul eyle yarabbim

AMİN...

RABİA

Bağımlı
Üye

AMİN...
Allah'ım!
Masterlord kardeşimi tez zamanda Hitler ile buluştur.İkisinin ruhlarını kavuştur,Allah'ım!

(AMİN):)

Masterlord

Kıdemli
Üye
Allah'ım!
Masterlord kardeşimi tez zamanda Hitler ile buluştur.İkisinin ruhlarını kavuştur,Allah'ım!

(AMİN):)

duadan sonra el fatiha diye bağırır hoca ama
ben fatiha okumucam :)
Rabia kardesim böyle duamı olur:freakedout:

öteki tarafta görmeyi umduğum biri varsa oda peygamber efendimiz Hz Muhammeddir

zira cehenneme gidersem feministlerle beraber
hitleri bol bol görürüz
hatta Hitlerle beraber feministleri yakarız ateste nihahaha

Führere burdan saygılarımı sunarken
peygamber efendimizin yolundan yürümeyi Allah nasip etsin hepimize

Rabia kardesimin benim hakkımda iyi dualar etmesini nasip eyle yarabbim..
AMİN... :)

Son düzenleme:

Ribat

Tecrübeli
Üye

AMİN...
böhöhöhöyt :))
Masterlord'un duası da bir garip arkadaş:)) ama seviyorum O'nu.

bziya

Kıdemli
Üye
Yüce Sahibim ; Ehli Sünnet itikadında olan tüm müslümanları , iman ile yaşayıp , iman le sana hizmet edip , iman ile oruçlu iken , abdestli iken şehid olarak vefat etmelerini nasip eyle.Bizleri İslam dinine hizmet ediyoruz diye dinsizlik yayan bid'at ehlinin şerrinden , kötülüklerinden koru , hilelerine karşı uyanık , basiretli , firasetli eyle.Hepsini kahhar sıfatın ile perişan eyle , iki cihanda yüzlerini kara eyle , akıbetlerini perişan eyle , çünkü onlar Efendimizin yolunu değiştiriyorlar Efendimizin söylemediği kendileri söylüyorlar.Efendimizin yoluna yenilik katmaya çalışan ( Kur'anı kerimi aklına göre yorumlayan ) tüm insan şeytanları azapların en büyüğü ile azaplandır.Bid'at ehlinin içinde bunlara inanan saf müslümanları doğru yol olan Ehli sünnet yoluna ilet.Hidayet ihsan eyle.Bizleri ahiret gününü şiddetinden , kabir azabından ,cehennem zabından hâlâs eyle.Sevdiklerin ile birlikte eyle.Bizleri mübarek Silsile-i aliyye büyükleri ile birlikte haşr eyle.Bu yola hizmet edenlere bol bol mükafatlar ihsan eyle.Bizleri nimetlerinin en güzeli olan cemalin ile müşerref eyle.Bizleri daim senin ile meşgul olanlardan eyle.Bizleri büyüklerin ahlakı senin yüce ahlakın ile ahlaklandır.Amin.

Kaşgari

Acemi
Üye
''arapları bizden uzak eyle''
Arkadaşım ne demek bu arapları bizden uzak eyle!!!Bir müslüman böyle saçma duamı eder...
Peygamber efendimizinde(Sallallahü aleyhi vessellem)bir arap olduğunu ve asla ırkçılık yapmadığını bütün alem bilir.Bu kadar Eshabı Kiram(aleyhimürrıdvan)efendilerimiz ve bu kadar arap müslümanları bir kalemde silip atmışsın!!!

Moderatör tarafında düzenlendi:

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
Sn Kaşgari masterin öyle yazdığına bakmayın ... klavyesi bazen hatalı yazsada kendisinin düşünceleri öyle değildir...

İnş tez zamanda masterin klavyesinin hayırlı şeyler yazması umudu ve duasıyla AMİN:)

kull

Amatör
Üye
Yüce Sahibim ; Ehli Sünnet itikadında olan tüm müslümanları , iman ile yaşayıp , iman le sana hizmet edip , iman ile oruçlu iken , abdestli iken şehid olarak vefat etmelerini nasip eyle.Bizleri İslam dinine hizmet ediyoruz diye dinsizlik yayan bid'at ehlinin şerrinden , kötülüklerinden koru , hilelerine karşı uyanık , basiretli , firasetli eyle.Hepsini kahhar sıfatın ile perişan eyle , iki cihanda yüzlerini kara eyle , akıbetlerini perişan eyle , çünkü onlar Efendimizin yolunu değiştiriyorlar Efendimizin söylemediği kendileri söylüyorlar.Efendimizin yoluna yenilik katmaya çalışan ( Kur'anı kerimi aklına göre yorumlayan ) tüm insan şeytanları azapların en büyüğü ile azaplandır.Bid'at ehlinin içinde bunlara inanan saf müslümanları doğru yol olan Ehli sünnet yoluna ilet.Hidayet ihsan eyle.Bizleri ahiret gününü şiddetinden , kabir azabından ,cehennem zabından hâlâs eyle.Sevdiklerin ile birlikte eyle.Bizleri mübarek Silsile-i aliyye büyükleri ile birlikte haşr eyle.Bu yola hizmet edenlere bol bol mükafatlar ihsan eyle.Bizleri nimetlerinin en güzeli olan cemalin ile müşerref eyle.Bizleri daim senin ile meşgul olanlardan eyle.Bizleri büyüklerin ahlakı senin yüce ahlakın ile ahlaklandır.Amin.
Allah'ım. Bziya abiye, anlayış ve yakin ihsan eyle. Diğer mü'min kardeşleri hakkında hüsn-ü zan ihsan eyle O'na. Kâfir olmayanlara Kâfir deyipte helâk olmasına müsade etme... Zira, kalbini açıp bakmadığı biri için, o kişi gerçekte kâfir bile olsa, "inşallah müslümandır" demek suretiyle bir şey kaybetmez ama, gerçekte müslüman olan birine "kâfir" derse çok şey kaybeder. Allah'ım, Bziya abinin varsa hataları, farkedip vazgeçebilmeyi nasip eyle O'na. Dinine ve Kur'an'ına çok hizmet ettirt O'na. Cennet ve Cemalullah şerefiyle şereflendir Bziya abiyi...

Son düzenleme:

RABİA

Bağımlı
Üye
Allah'ım!

kull kardeşimin sıkıntılarını bertaraf eyle...Onu bu dünyanın aldatmaca ve demdemelerinden koru.

Razı ol ve rızan üzere yaşat...

Üst Alt