Usame Bin Ladin uçak kazasından esinlendi haberi!!

El Kaide propagandası yapan bir dergi, Usame bin Ladin'in, bir uçak kazasından esinlenerek 11 Eylül saldırılarını planladığını iddia etti.

İngiliz Independent gazetesinin haberine göre, El Kaide destekli Ensar el Şeria örgütüne ait haftalık dergide, 11 Eylül saldırılarının planlanmasına dair daha önce konuşulmamış bir iddia ortaya atıldı. El Masra isimli dergide yer alan makalede, 2001 yılında New York'taki Dünya Ticaret Merkezi'ni hedef alan ve neredeyse 3.000 kişinin yaşamını yitirmesine neden olan saldırıları, El Kaide lideri Usame Bin Ladin'in geçmişteki bir uçak kazasından ilham alarak planladığı iddiasına yer verildi.

İddiaya göre, 11 Eylül’den iki yıl önce 31 Ekim 1999’da Mısır Havayolları'nın Los Angeles'tan Kahire'ye giderken Atlantik Okyanusu'na çakılan uçağı saldırılara esin kaynağı oldu. Çoğu Amerikan vatandaşı olan 217 yolcunun tümünün hayatını kaybettiği kazaya sebep olarak Mısırlı yetkililer mekanik arızayı gösterse de, ABD pilotun uçağı kasten düşürdüğünü savunmuştu. Pilot Gameel el Batouti'nin uçağı düşürürken sürekli olarak, “Allah'a inanıyorum” dediği iddialar arasında yer almıştı.

Ancak terörizm spekülasyonları yapılırken pilotun ailesi, Batouti'nin dini inancı kuvvetli biri olmadığını ve intihar etme amacıyla böyle bir şey yapmış olabileceğini açıklamıştı.

Derginin haberinde kazayı duyan Bin Ladin'in, “Neden bir binaya çarpmadı ki” dediği iddiası yer alıyor.

11 Eylül Komisyonu'nun raporuna göre saldırının mimarı olarak, hâlen Guantanamo Kampı’nda tutulan Halid Şeyh Muhammed gösteriliyordu. Ancak makaleye göre Muhammed, saldırıda kullanılacak uçakların ABD'den olması fikrini ortaya atan kişiydi.
Saldırı fikri ise bin Ladin’e aitti.
Kaynak Hürriyet gazetesiHaber baştan aşağı yalan kokuyor.

Aklı olan hiç kimse artık Usame bin Ladin’in bu saldırıyı tek başına yaptığına inanmıyor. 11 Eylül saldırıları çok güçlü ve gizli bir organizasyonun ürünü. 11 Eylül 1990 da, 11 Eylül 2012 de öyle.

11 Eylül 2001 saldırıları 3 Tanrı tarafından planlandı ve uygulamaya konuldu. Usame bin Ladin, onların şimdiki en yakın adamları. Doğduğu günden itibaren, onların istediği dünya düzenini uygulamak üzere yetiştirildi. Hatta yaşı 200’e yaklaşıyor bile olabilir. Yüksek ihtimalle Kızılderili denen Geronimo da o.

11 Eylül saldırıları sırasında, Usame bin Ladin ne Afganistan’da bir mağaradaydı ne de başka bir yerde saklanıyordu. ABD’nin bir askeri merkezinden veya 51.Bölge’den bu olayı yönetiyordu.

Daha önceki yazılarımda bu 3 Tanrının sayılara kafayı taktığından bahsetmiştim.

3 sayısı:
3 adet 11 Eylül olayları yaşandı.
1990, 2001 ve 2012
2 Dünya Savaşı gerçekleşti. Ama 3. Dünya Savaşı kesinlikle yolda, geliyor.

13 veya 31 sayıları:
Türkiye’de 3+1 askeri darbe
1 darbeyi 38 asker + 3 darbeyi genelkurmay başkanları yaptı
1 darbenin adı post modern + 3 darbe askeri darbe

11 Eylül saldırıları:
3 uçak binalara çarptı + 1 uçak araziye çarptı
3 uçakta 5’er korsan + 1 uçakta 4 korsan vardı
3 bina New York’ta yıkıldı + 1 Pentagon hasar gördü
3 Uçak Los Angeles’a + 1 uçak San Francisco’ya inecekti

Bu sayılar ve diğerleri yüzlerce olayda kullanıldı, halen de kullanılıyor.

Usame bin Ladin, neden bu uçağı örnek gösterdi ?
Bunu da mutlaka bilinçli bir şekilde yaptı.

Tarih: 31 Ekim 1999
Uçuş No: 990
Yolcu sayısı: 203 kişi
Mürettebat: 14 kişi
Kalkış Yeri: Los Angeles, ABD. Uçak New York’a da uğradı.
Varış yeri: Kahire, Mısır

Gün 31: 31 sayısı
Ay 10+ Yıl 9+9=28
 
Üst Alt