• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Usame Bin Ladin Öldürüldü,darısı Emperyalizmin Terörist başına...

• Konbuyu başlatan bursali68
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 5
  • Görüntüleme 1K

Okunuyor :
Usame Bin Ladin Öldürüldü,darısı Emperyalizmin Terörist başına...

B

bursali68

Ziyaretci
" ABD, 10 yıldan bu yana peşinde olduğu terörist El Kaide lideri Usame bin Ladin’i mağarada değil, Pakistan’ın başkenti İslamabad’a bir saat uzaklıktaki Abudabad kentindeki üç katlı evinde köşeye sıkıştırdı. ABD Yönetimi’ne göre, CIA ajanları ve SEAL deniz komandolarının pazar gece yarısından sonra düzenlediği operasyonda Bin Ladin, teslim olmayınca başından vurularak öldürüldü. Yüz tanıma yöntemiyle kimliği doğrulanan terörist başı, kefenlenip denize atıldı."

Kaynak : Subay mahallesinde vurdular - Hrriyet PLANET

Merhaba,

Usame Bin Ladin öldürüldü...Öldürülmesiyle daha herşeyin bitmediği açıklandı...

Evet Usame Bin Ladin'i ,bu güne getiren ABD emperyalizmi bir teröristi var etti ve o teröristin canını aldı...Şimdi burada yeri geldiğinde MAŞA olarak kullanılan asıl suçlu olan Bin Ladin mi,yoksa elini ateşe sokmayıp maşayı kullanan ABD mi...

Hadi Usame Bin Ladin denen terörist öldürüldü...Peki teröristlerin belki de en büyüğü ABD nasıl öldürülecek...Politikalarına destek vererek mi,Bilderberg de alınan kararlara uyularak mı,sağ yamacından ayrılmayarak mı,nasıl...???

Biz terörist avına çıkınca izin almak zorundayız adamlar dünyanın heryerinde elini kolunu sallaya sallaya insan avı yapıyorlar...Kim dur diyebilecek...Mangalda kül bırakmayanlar mı...ABD çığırtkanlığı yapanlarla bu terör biter mi...???

Teröristin dini-imanı,dincisi-dinsizi,karası-grisi,devleti-ümmeti...olmaz..Terörist teröristtir...Emperyalizmin Terörist başı yok edilmediği sürece daha çooookkk Usame Bin Ladin manzaraları seyreder bu dünya...

Sağlıcakla kalınız...

Son düzenleme:

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Usame Bin Ladin öldü!

ABD yönetimi bu sabah erken saatlerde, 11 Eylül saldırılarının sorumlusu El Kaide örgütünün lideri Usame bin Ladin'in öldürüldüğünü duyurdu.

CNN televizyonunun ABD yönetimi kaynaklarına dayandırdığı ölüm haberinin ve AP ajansının, Amerikalı üst düzey bir terörle mücadele yetkilisinin Bin Ladin'in Pakistan'da operasyonda öldürüldüğünü bildirmesinin ardından ABD Başkanı Barack Obama, Bin Ladin'in ABD güçlerinin düzenlediği bir operasyonda öldürüldüğünü açıklayarak haberi doğruladı.

Bin Ladin'in Pakistan'da düzenlenen bir operasyonda öldürüldüğünü ve cesedinin Amerikalı yetkililerin elinde olduğunu bildiren Obama, ''Adalet yerini buldu'' dedi. Obama, ağustosta Bin Ladin hakkında bir ipucu elde edildiğini ve geçen hafta Bin Ladin'in öldürülmesi için operasyon yetkisi verdiğini anlattı.

devamı

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

Sn.tntcool konuyu açan olarak haberin doğru olup olmadığını herkes kadar ancak bilebiliyorum...Ancak haber yalan haber de olsa,doğru haber de olsa haberin devamında söylediklerim kesinlikle değişmeyecektir...

Sağlıcakla kalınız...

tntcool

Kıdemli
Üye
Sizin yalan bir haber açtığınız gibi bir kastım yoktu Sn. Bursalı. Ben Amerika'nın gözümüzün içine baka baka söylediği yalanlardan dem vuruyordum tabii ki...

B

bursali68

Ziyaretci
Sizin yalan bir haber açtığınız gibi bir kastım yoktu Sn. Bursalı. Ben Amerika'nın gözümüzün içine baka baka söylediği yalanlardan dem vuruyordum tabii ki...
Merhaba,

Sn.tntcool,yok öyle demediğinizi biliyorum da siz haberi sorgulayınca ben de sorguladım ve doğru yada yanlış da olsa yazdıklarımın değişmeyeceğini gördüm ...Şu dediğinizde de haklısınız,önümüze ısıtılıp konmuş bir haber de olabilir,ileriki günlerde sanırım daha da netleşecektir...

Sağlıcakla kalınız...

Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt