• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

ÜNVER BEŞERGİL'İN KIZIYIM

Okunuyor :
ÜNVER BEŞERGİL'İN KIZIYIM

ubesergil

Acemi
Üye
ÜNVER BEŞERGİL KİM MERAK EDİYORSUNUZZZ?ŞU GÜNLERDE BALKONLARIMIZA GURURLA ASTIĞIMIZ,İNDİRMEYE KIYAMADIĞIMIZ ŞANLI BAYRAĞIMIZI YÜZLERCE KEZ GÖNDERE ÇEKTİRMİŞ MİLLİ BİR GÜREŞÇİ.ŞU GÜNLERDE İSE MS HASTALIĞINA YAKALANMIŞ,ERİMİŞ BİR HALDE YATIYOR...UNUTULMUŞ.....ATILMIŞ GİBİ....
 

sahrabetis

Kıdemli
Üye
ms hastalığı maalesef ki son derece sinsi ve pis bir hastalık . Dilerim babanız sağlığına kavuşur . Bu ülke uğruna canını feda edenler , yurtdışında ülkesini gururla temsil edenler , alınan ödüllerle göğsümüzü kabartanlar , yaşama kattıklarıyla her zaman anılacaklardır . Buna hiçbir güç engel olamaz. Babanıza acil şifalar diliyor ve geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum . Asla unutulmuş ve atılmış bir yürek olduğunu düşünmeyiniz . Spor camiasının bu derece duyarsız olmamasını umuyor ve bir an evvel hakettiği saygı ile sapsağlam ayağa kalkmasını diliyorum.
 

gencvesportmen

Acemi
Üye
Babanızı yakından tanımış birisi olarak son durumuna çok üzüldüm, ancak yapacak bir şey olmadığı için de çaresiz bir durumdayım. İnşallah MS hastalığına bir an önce çare bulunurda sevgili Ünver ağabey ile brlikte binlerce hastada şifa bulur. Babanız sanırım Ankra'da ablasının yanında kalıyormuş. babanıza ulaşabileceğimiz bir telefon numarası verirseniz memnun olurum. Şu günlerde Kayseri'de bir ansiklopedi hazırlanmakta dır. Bu ansiklopedide haklı olarak babanızda yer alacaktır. Ansiklopedide sağlıklı bilgilerin yer alması için (gencvesportmen@mynet.com) adresine Ünver abinin biyografisini mail atarsanız memnun olurum. Vaki zahmetleriniz için teşekkür eder, babanıza bir kere daha acil şifalar dilerim.
 
Üst Alt