• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Ünlülerin Okul Hayatı...

  • Konbuyu başlatan mopsy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 8K

Okunuyor :
Ünlülerin Okul Hayatı...

mopsy

Emektar
Üye
Biz, ünlüleri kırmızı halıda yürürken, yeni bir klipte veya sinemada, sahnede görmeye alışığız, ama unutmamak lazım ki, onlar da bir zamanlar okulluydular. Bazıları diğerlerinden daha başarılı oldu ve üniversiteye de gitti, bazıları da gidemedi. Sonuçta onlar da geçen hafta bir çok öğrencinin yaşadığı karne heyecanını yaşadı.
Hangi yıldız okulda kraliçe, hangisi sporcuydu? Kimler sınıfın dehasıydı? Hayallerini gerçekleştirmek için okulunu bitirmeyen ünlüler kimdi?
Hollywood yıldızlarının okul hikayelerini merak mı ettiniz?

Angelina Jolie Beverly Hills Lisesine giderken, bütün güzel kızların arasında diş telleri kullanmak zorunda olan sıska bir genç kız olduğundan, hayli zor zamanlar yaşadı. Kendine güveni o kadar az ki, kendine zarar bile vermeye başladı… Ama Jolie pes etmedi ve liseyi bitirdikten sonra, oyunculuk hayalini gerçekleştirip, yeteneğini dünyaya kanıtlamak için yola çıktı!

Beyonce şarkı ve dans yeteneğini Teksas, Houston Sahne ve Görsel Sanatları Lisesinde geliştirdi. Divanın yıldızlar şehrinde yerini almak için başka bir şey yapmaya ihtiyacı olmadı!

Brad Pitt 1982 yılında liseyi bitirdiğinde, Columbia’daki Missouri Üniversitesi’nde Gazetecilik ve Reklam eğitimine başladı ancak okulu bitirmesine iki kredi kalmışken oyuncu olarak şansını denemek için Kaliforniya’ya gitti.

Çocukken bile Britney dansı ve jimnastiği çok seviyordu. Ama asıl tutkusunun şarkı söylemek olduğunu çok kısa sürede anladı. Mickey Mouse Club iptal olduktan sonra, Britney normal okul hayatına döndü ve kısa sürede ünlüler kraliçesi oldu. Işıkların ortasında olmak için okulu bırakıp bilinen müzik kariyerini gerçekleştirdi!

Christina Aguilera Kuzey Alleganey Lisesinden mezun oldu. Şarkı söyleme yeteneği küçük yaşlarda keşfedildi ve birçok kıskanç tepkilere sebep oldu. Bu kıskançlıklar o kadar kötüydü ki, Christina şarkı söyleyebildiğini herkesten saklamaya başladı. Neyse ki, bu kötü tecrübeler popun divasında travma yaratmadı!

Colin Fareell’in babası ve amcası profesyonel atletti. Colin’den de sporcu kariyeri bekleniyordu ancak onun hayalleri faklıydı! Farell Dublin’de Tiyatro okumaya başladı, ama BBC’den Ballykissangel dizisinde oynamak için teklif alınca, okulu yarıda bıraktı. Bu dizi de onun kariyerinin başlangıcı oldu!

George Clooney gerçekten okumayı seven biri değildi. Birkaç yıl Kuzey Kentucky Üniversitesi’nde okudu ancak spora ilgisi daha fazlaydı ve Cincinnati Reds’e girmek istedi ancak orda oynama şansı yoktu. Muhtemelen ‘And They're Off’ filminde küçük bir rol aldı. Oynadığı sahne yayınlanmadı ama Clooney’in içindeki oyunculuk ateşini yaktı…

Jennifer Aniston henüz 11 yaşındayken oyunculuk tutkusunu keşfetmiş. Rudolf Steiner Tiyatro Kulübüne başladıktan sonra sanata olan ilgisini fark etti ve New York Sahne Sanatları Lisesinden 1987 de mezun oldu.

Jennifer Lopez koyu Katolik bir eğitim aldı. 12 yıllık okul hayatı boyunca Katolik okulda eğitim alan Lopez, spor kulübü üyesiydi. Softbal, tenis ve jimnstik yapıyorlardı ama onun asıl tutkusu salsa ve Latin danslarıydı. 16 yaşında ilk dans ve şarkı derslerini almaya başladı. Okulu bırakan güzel yıldız, hayallerini gerçekleştirmek için her şeyi yaptı ve başardı!

Madonna, Lisede sınıfın en çalışkanı ve ponpon kızların lideriydi. Liseden sonra Michigan Üniversitesi'nden dans bursu alan Madonna bale hocası tarafından teşvik edilerek dansa daha fazla yoğunlaşmak için Üniversiteyi bıraktı.

Rihanna teknik bir okul olan Combermere'ye devam ederken sahnede yavaş yavaş kendini göstermeye başlamıştı. Aynı okulda güzellik yarışmasında da birinci olan Rihanna’yı bir arkadaşı yapımcı Evan Roberts ile tanıştırınca tüm hayatı değişti. Evan ona Jay-Z ile bir görüşme ayarlayan kişiydi...

Will Smith Amerika'nın en prestijli Üniversitelerinden MIT'e kabul edilmişti, ama o bu şansı kullanmayıp oyunculuk kariyerinde ilerlemeyi seçti. Görünüşe göre kötü bir seçim yapmamış.

starlounge.tr.msn.com
 
R

rihanna navy

Ziyaretci
Rihannayi zaten biliyodum e bi zahmet navyim agnelinaya cok sasirdim dis teli takmasina OMG
 
Üst Alt