• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Ünlü kadınların sokak stilleri şaşırtıyor!

  • Konbuyu başlatan mopsy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 3K

Okunuyor :
Ünlü kadınların sokak stilleri şaşırtıyor!

mopsy

Emektar
Üye
Merhaba!

Onları hep davetlerde, kırmızı halılarda ve ödül törenlerinde görüyoruz. Doğal olarak hepsi olabilecekleri en güzel biçimde karşımıza çıkıyorlar…

Dünyaca ünlü yıldızları biz genellikle film galalarında, konserlerde ya da ödül törenlerinde görebiliyoruz. Doğal olarak böyle zamanlarda da günlerce süren hazırlıkların sonunda, çok güzel ve kusursuz olarak karşımıza çıkıyorlar. Peki, ama bu kadınlar günlük hayatlarında, sokakta neler giyiniyorlar? Hiç merak ettiniz mi? Biz ettik ve bu yüzden ünlülerin günlük stillerini incelemeye karar verdik.

Beyonce:
Michael Jackson’ın öncülük ettiği militarist akımın sadık temsilcilerinden biri Beyonce. Balmain gibi kişilik sahibi ve dik başlı giysiler tasarlayan markaları tercih ediyor. Sadece kırmızı halıda değil, özel hayatında da Balmain’den vazgeçemiyor. Alexander McQueen, Beyonce’un favori markalarından bir diğeri. Rock görünüşünü elinden bırakmadan şık olmayı çok seviyor. Bu yüzden vatkalı ve dik omuzlar, kısa ceketler, skinny jeanler ve deri taytlar Beyonce’nin vazgeçilmezleri arasında.

Blake Lively:
Kimi zaman yaşına göre çok olgun, kimi zaman da tam aksi yönde, oldukça sıra dışı ve asi bir tarz belirliyor. Siyah mini eteği, uzun çizmeleri ve kot ceketi ile alışverişte karşınıza çıkabileceği gibi, krem rengi uzun pardösüsü ve yüksek belli kumaş pantolonuyla bir iş kadını gibi görünebiliyor. Mini etekler ve dar skinny pantolonlar Blake Lively’nin vazgeçilmezleri arasında.

Blake Lively

Halle Berry:
Halle Berry’nin giyim kodunu uzun çoraplar, mini etekler, tunikler ve taytlar oluşturuyor. Yaz ya da kış fark etmez, Halle Berry’yi pantolon giyerken görmek, en az Pınar Altuğ’u pantolon giyerken görmek kadar zor. Kısacık saçları ve sürekli kullandığı oversized güneş gözlükleri ile Halle Berry her yerde dikkatleri üzerine çekebilir. Berry’nin vazgeçemedikleri listesinde ilk sırada deri ceketinin yer aldığına oldukça eminiz.

Hilary Duff:
Hilary Duff, kaliteli fakat gösterişten uzak parçaları üzerinde birleştirmeyi seviyor. Bir kot pantolon ve beyaz bir tişört, onun için yeterli olabilir. Büyük çantalar Duff’ın hiç yanından ayırmadığı aksesuarlarından. Ayakkabı seçiminde ise genellikle düz ve konforlu modelleri tercih ediyor. Sade giyinmeyi çok seven Hilary Duff, giysilerini çoğu zaman XXL şallarla tamamlıyor.

Hilary Duff ve Jessica Shozr

Jessica Shozr:
Gossip Girl dizisinin hayatımıza kazandırdığı stil ikonlarından biri de diziden Vanessa karakteriyle tanıdığımız Jessica Shozr. Sokaklarda da en az dizide olduğu kadar şık. Kat kat giyinmeye yönelik bir giyim tarzı benimseyen Jessica, hava ne kadar soğuk olursa olsun önü açık bootie’lerini ayağından çıkarmıyor. Genellikle skinny pantolonlar ve kısa ceketler giymeyi tercih ediyor. Pastel tonlar ve gri, vazgeçemediği renklerden.

Sienna Miller


Taylor Momsen:
Gossip Girl dizisinin hayatımıza kattığı stil ikonlarından biri de Taylor Momsen. Dizideki tarzının aksine gerçek hayatta tam bir rock-chick Momsen. Genç yaşına rağmen her giydiği konuşulan insanlardan biri haline geldi. Günlük hayatında ağırlıkla deri giymeyi seviyor. Deri etekler, ceketler ve pantolonlar vazgeçilmezleri arasında. Bunun yanı sıra kot pantolonlar, desenli çoraplar ve mini etekler de Momsen’in üzerinde sıklıkla görmeye alıştığımız şeyler.

http://www.ekolay.net/kadin/FotohaberDetail.asp?kid=33&id=17101
 
Üst Alt