• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

UFO'lar 120 Türk'ü kaçırdı !

Okunuyor :
UFO'lar 120 Türk'ü kaçırdı !

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Şok iddia: "Uzaylılar 120 Türk’ü kaçırdı, 6’sına çip yerleştirdi

Avrupa Parlamentosu milletvekili Mario Borghezio’nun üye ülkelerden gizli UFO dosyalarını açıklaması ve sistematik örtbas etme politikasından vazgeçmeleri çağrısı Türkiye’de karşılık buldu.

Vatan Gazetesi'nden İlker Akgüngör'ün haberine göre, Sirius UFO ve Uzay Araştırmaları Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan, uzaylılar tarafından alıkonulan Türkleri açıklayacaklarını belirtti.

İşte Akdoğan’ın ağzından hükümetler tarafından örtbas edilen uzaylılar ve UFO açılımı:

“UFO’larla ilgili bir çok kez basına kapalı generaller ve üst düzey subayların katıldığı brifingler verdim. Türkiye hava sahasında gözlemlenen UFO olayları içerisinde pilotların karşılaştığı askeri olaylar da var.

Türk Hava Kuvvetleri’nin ve MİT’in içinde bir UFO birimi var. UFO’larla karşılaşan 20 emekli askeri pilotla temastayız. Askeri üslere çok yakın sortiler hatta F-4’lerle it dalaşı yapan UFO‘lar oldu. Hükümet evrende yalnız olmadığımızı açıklamalı. Hükümetler ve büyük şirketler bu bilgiyi mevcut sistemlerin değişmesinden kortukları için saklıyorlar.”

“UFO’larla ilgili son gelişme alıkoyma vakaları. Işık hızını aşıp buralara gelen teknoloji sadece havada gezinmiyor. Bir çok insan uyku halindeyken ışık hüzmesiyle gemilere alınıyor ve üzerlerinde genetik incelemelerle saç, tırnak, kan, doku gibi örneklerin alındığı deneyler yapılıyor.Türkiye’de uzaylılar tarafından alıkonulan 120 kişi yaşıyor. Bu kişilerin 6’sının vücuduna mikroçip yerleştrilmiş.

ABD’li Dr. Roger Leir’le Ekim ayında Türkiye’de, büyük bir özel hastanenin sponsorluğunda bu kişilerin vücutlarındaki implantları ameliyatla çıkarıp, laboratuarda inceleyeceğiz. Bu kişiler konunun hassaslığı ve sosyal çevrelerinden dışlanmamak için isimlerini açıklamıyorlar.“
HABER3.COM
 

orkuorkun

Kıdemli
Üye
çipi nereye yerleştirdiler acaba ? tecavüz etmiş olmasınlar. Uzaya gittim diye sevinirken Namus'ü şereften ödün vermemek lazımdır. Mesela durup dururken adamı ışınlayıp uzay gemisine çeken mahlükatın niyeti iyi olabilir mi. Zaman kötüdür Kollamak lazım kendimizi. Bütün saldırılar nedense Türklüğe türklere oluyor.
 
Üst Alt