• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

UFO gördüğünüzü mü sanıyorsunuz?

Okunuyor :
UFO gördüğünüzü mü sanıyorsunuz?

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Amerikanın ulusal arşivinden UFO'ya benzeyen ama insan yapımı hava araçlarının görüntüleri

atom

Tecrübeli
Üye
foruma akıl dolu onca yazı yazdığımız halde varlığımız tartışıldı dün.
bu gün ise cin gördüğünü idda eden arkadaşlar var aramızda.
bizim varlığımıza inanmıyorsunuz,cin leri nasıl kanıtlayacaksınız!?

uygun koşullara sahip bir gezegende yaşamın filizlenmesi ve bizim akıl düzeyimize veya dahada ileri gidebilmiş olma ihtimali vardır.
dediğim gibi,ufo gördüm diyenlerin akıl sağlığı sizden daha iyi durumda.

SOSYALİST

Bağımlı
Üye
Değil mi yani?
Gerçekten mantıklı düşünmek kadar güzeli yok.
Kim ne demişse demiş, doğru olan, yazılıp çizilenleri, olayları kendi aklımızla çözümleyebilmek, değerlendirebilmek ve karar verebilmektir.
Gerisi boştur boş...

alone

Tecrübeli
Üye
İnsan suretinde korsandı. Boyuda kısaydı. Korktunmu demişsin, altıma etmiştim tabiri yerindeyse..:freakedout:
hadi ya dalga geçme:freakedout:

Bende çok görenleri gördüm anlatırlarken biri dediki mesela şu an senin arkanda duruo dedi Bismillahirrahmanirrahim dedim hiç korkmadım ben:)

Ama bir günde evde televizyonu kapatıp çıkıyoruz eve geliyorum televizyon açılmış bu bir kaç kez tekrarlanınca cidden korkmuştum sonra anladıkki kumandada sorun varmış:)

alone

Tecrübeli
Üye

uygun koşullara sahip bir gezegende yaşamın filizlenmesi ve bizim akıl düzeyimize veya dahada ileri gidebilmiş olma ihtimali vardır.
dediğim gibi,ufo gördüm diyenlerin akıl sağlığı sizden daha iyi durumda.
Ben sizlerin varlığına inanıyorum sadece siz varlığınıza bir inansanız:)

SOSYALİST

Bağımlı
Üye
Ama bir günde evde televizyonu kapatıp çıkıyoruz eve geliyorum televizyon açılmış bu bir kaç kez tekrarlanınca cidden korkmuştum sonra anladıkki kumandada sorun varmış:)
İşte bütün cinler böyle yaratılmış.
İlk çağ insanları bu gibi söylemlere inanırlardı ama günümüzde pek rağbet görmüyor artık:)

Üst Alt