• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Ücretsiz video oyunları müzikleri

Okunuyor :
Ücretsiz video oyunları müzikleri

Bay X

Kıdemli
Üye
1980'li yılların vazgeçilmez oyun konsollarının müzikleri unutulmazdır. Tetris, süper mario gibi efsane oyunların müziklerini hatırladınız mı?Aşağıda video oyunlarının müziklerini ücretsiz indirebileceğiniz adresler mevcut..

1. Video Game Music Archive

VGMusic, 13 yıldır hizmet vermektedir. Nintendo, SEGA, SONY, Microsoft, NEC, SNK, ATARI, Bilgisayar sistemleri ve çok daha fazla bir müzik arşivine sahiptir. En popüler sitelerden birisidir. Sadece Nintendo Game Boy dizini 2000 MIDI dosyası içerir.

2. Atari SAP Music Archive

ASMA, kendi belirttiği açıklamasında "en büyük ve resmi atari XL/XE müzik arşivleri" şeklinde belirtiyor. Girişte sıkıştırılmış versiyonu, oynatıcı ve eklenti indirme, araçlar, sss gibi kısımlar yer almaktadır.

3. A Game Music Index

Commodore 64 (C64), Nintendo Entertainment System (NES), ve Super Nintendo Entertainment System (SNES) olmak üzere üç farklı oyun sistemini içermektedir. Her kutu, oyunları farklı tablolarda içerir.

The C64 SID müzik dosyaları zip arşivi ile birlikte gelir. Winamp ile oynatmak için SID eklentisine ihtiyacınız var. NES NSF dosyaları eğer eklentisi yüklü ise winamp ile çalışır. SNES SPC dosyaları ise winamp için kendi eklentisine ihtiyaç duyar. Bu eklentileri çalıştırmak için .dll dosyalarını, winamp klasörü içerisinde bulunan Plugins klasörüne kopyalamanız gerekiyor.

4. OverClocked ReMix

Site 1999 yılında kurulmuştur. Nintendo, Sega, Sony, Microsoft da olmak üzere neredeyse tüm oyun sistemlerini içerir.

5. Remix.Kwed.Org

2500 üzerinde melodi ve 700'den fazla sanatçı içerir. Tarih, yüklenme zamanı, başlık, aranjör, besteci ve değerlendirmete göre sıralayabilirsiniz.Her şarkı için SID ve MP3 olmak üzere 2 dosya türü vardır.

makeuseof.com
 
Üst Alt