Ücretsiz Stock Photo Siteleri

Ücretsiz Stock Photo Siteleri,Kaliteli ve Ücretsiz Stok Fotoğraf Kaynağı Siteler ,Fotoğraf siteleri

İnternet dünyasında bir şekilde stok fotoğraflara ihtiyacınız oluyor. Stok fotoğraf arama motoru olarak da adlandırılabilen siteler, her ihtiyaca cevap veren bir fotoğraf koleksiyonuna sahip. Bu siteler aracılığıyla yüksek kalitede fotoğraf temin etmek mümkün.Ticari kullanım için açılan ücretsiz stok fotoğraf sitelerini sizin için inceledik..

StockSnap.io
Blog yazılarınız için veya sunumlarınız için, aslına bakarsanız her amaçla kullanabileceğiniz özel fotoğraflar barındıran bir site. Kendilerini diğer stok fotoğraf sitelerinden özel fotoğraflar'' diyerek ayırıyorlar. Haksız da sayılmazlar.

Pixabay
Pixabay ise, yüksek kaliteli genel kullanıma açık bir depo sitedir. İnsan yüzlerinin, bebeklerin fotoğrafları yanında ikinci kategori olan doğayla ilgili resimler de siteye renklilik katmış. Pixabay'da resim boyutlarını da kendi istediğinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca, editörün seçtikleri bölümünden de size katkı sağlayacak resimleri yakalamanız mümkün ve görüntüleri siteye üye olmadan indirebilirsiniz.

Pexels
Tavsiye edeceğimiz ücretsiz stock fotoğraf sitesi ise1.800'den fazla fotoğraf barındıran bu site her hafta yaklaşık 35 adet fotoğaf eklemesi yapıyor. Tüm fotoğraflar tek tek özenle bizler için çekiliyor, kullanalım, paylaşalım.

Gratisography
Gratisography kişisel ve ticari projeler için kullanmak ücretsiz yüksek çözünürlüklü resimlerden oluşan bir galeri. Ücretsiz, el emeği göz nuru ve reklamlarda dahil kullanabileceğiniz kadar size ait bu galeriyi de listenize alın mutlaka. Daha iyi fotoğraflar istiyorsanız, yukarıdaki alanı kullanarak bağışta bulunabilirsiniz.

Not:Bu sitelerin fotoğraflarını kullanırken dikkat edilmesi gereken tek nokta. üzerinde CCO lisanlı olup olmadıklarıdır. Bu ibareyi gördüğünüz hemen her fotoğrafı rahatlıkla kullanabilirsiniz. CCA lisanlı olan fotoğraflar ise o fotoğrafı oluşturan kişiye atıfta bulunarak kullanılabilecek resimlerdir.
 

Benzer konular ↴

Benzer konular ↴

Üst Alt