• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Ücret karşılığı olmayan anlaşmalı evlilik

• Konbuyu başlatan Ela_25
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 53
  • Görüntüleme 11K

Okunuyor :
Ücret karşılığı olmayan anlaşmalı evlilik

Fatih37

Acemi
Üye
Merhaba. 37 yaşındayım . Öğretmenim. Eli yüzü düzgün biriyim. İstanbulda yaşıyorum . Maddi manevi ve cinsellik beklentisi olmayan bir bayanla evlenmek çocuk sahibi olmak istiyorum. Benim gibi düşünen bir erkekle cinsellik yaşamak istemeyen ama çocuk sahibi olmak isteyen kendi ayakları üzerinde duran bir bayan varsa lutfen mesaj atsın.

G

Gkhndnz

Ziyaretci
Her hangi bir beklenti içinde olmadan karşılıklı anlaşarak ( tercihen lezbiyen , kendim gayim) bir formalite evlilik yapmak istiyorum 33 yaşındayım kendi ayakları üzerimde duruyorum boşanmak için süre veya sonuç sonrasında konuşulabilir . e mail atabilirsiniz.

darkblue_3434

Acemi
Üye
29 yaşında yakışıklı ve fiziği gayet düzgün üniversite mezunu bir erkeğim. Güneydoğuda bir ilde yaşıyorum o yüzden yakın illerden ve evlilik sürecinde benimle aynı şehirde yaşamayı kabul edenlerden msj bekliyorum .Aileye karşı göstermelik evlilik yapmak istiyorum aileler tanışacak düğün olacak herşey usulüne uygun olacak max. 2 yıl evli kaldıktan sonra boşanacağız. Benim gibi aynı sorunu yaşayan bayanlarla detayları konuşuruz kesinlikle para talep etmeyiniz. İlgilenen bayanlar msj atabilirler. Dul ve çocuklu bayanlar msj atmasınlar lütfen. Gerçek bir evlilik de aramıyorum sadece formalite.

Tüm sayfalar yüklendi.
Üst Alt