• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Ücret karşılığı olmayan anlaşmalı evlilik

ALMANCIGEZGIN

Acemi
Üye
mrb ben ankara sincandan murat eğer yaş sınırınız yoksa şartları burdan konuşabiliriz ben 45 yaşındayım ve anlaşmamız durumunda kısa sürede evlenmek koşulum vardır.

izmir35

Acemi
Üye
merhaba,

bende sizinle aynı düşüncedeyim detayları konuşabiliriz

C

cem

Ziyaretci
Merhaba yaşım 25 izmirde yaşıyorum ailemle yaşadığım sorunlardan dolayı anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum.Ayrıllık için belli bir sürem yok yani uzun süre ayrılmadan sadece arkadaş olarak bir evliliği yürütmek isteyen var ise bana yazsın lütfen ciddi düşünenleri bekliyorum.Cinsel tercihi hiç önemli değil önemli olan anlaşabilmek istenilen şehire gidebilirim farketmez

Herşey usulüne uygun yapılmalı tek isteğim bu
merhaba alanya ya gelir misin ela

E

Esmer

Ziyaretci
Merhaba yaşım 25 izmirde yaşıyorum ailemle yaşadığım sorunlardan dolayı anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum.Ayrıllık için belli bir sürem yok yani uzun süre ayrılmadan sadece arkadaş olarak bir evliliği yürütmek isteyen var ise bana yazsın lütfen ciddi düşünenleri bekliyorum.Cinsel tercihi hiç önemli değil önemli olan anlaşabilmek istenilen şehire gidebilirim farketmez

Merhaba bende baskıdan dolayı düşünüyorum kararınız aynıysa

T

TAN

Ziyaretci
Görüşmek isterseniz adresinden ulaşabilirsiniz

Novato

Acemi
Üye
Adım Kaan Yaş 23 Şartların bana uygundur. Eğer hala düşünüyorsan böyle bir evlilik yazabilirsin. Mail bekliyor olacağım.

İstanbulsu

Acemi
Üye
Merhaba İstanbuldan 25 yaşında üniversite mezunu eşcinsel bir kadınım. Benim gibi aile ve toplum baskısı gören eşcinsel(gay) bir beyle evlenmek istiyorum. Ailelere rol yapılacak ve gerçek bir nikah düğün olacak. İlgilenen arkadaşlar;
adresinden iletişime geçebilirler.

A

Asiretprensi

Ziyaretci
Merhaba bazı sebeplerden dolayı formalite evlilik düşünüyorum eğer kararınız aynıysa

Z

Ziyaretci45

Ziyaretci

hala dusunuyorsaniz konusalim

D

Dgkn

Ziyaretci

merhaba bnde kamu da memurum izmir e tayin istiyorum uyarsa

Canyakk

Acemi
Uzaklaştırıldı
Üye
Merhaba arkadaşlar. 31 yaşında işi gücü yerinde Ankarada yaşayan normal görünümlü fakat cinsel tercihi farklı bir erkeğim. Aile ve çevre baskısı sebebiyle aynı dertten sıkıntı çeken bir bayanla anlaşmalı evlilik düşünüyorum. Ve kısa zaman içinde hallolsun istiyorum. Ayrıntıları konuşmak için adresinden mail atarak iletişime geçebilirsiniz.

D

Duygu33

Ziyaretci
33 yaşındayim izmirde yaşıyorum özel nedenlerden kısa süreli anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum gizli gay arkadaşlar tercihim dış görünümüm ve fiziğim düzgün aileye karşı da hanimhanimcik bir imajım var telefon bırakırsanız anlaşma için ararım

kralın yolu

Acemi
Üye
merhaba cenk ben anlaşmalı evilik istiyorum farklı yönelimden anlaşmalı evliligi istegim taşıyıcı anne aradıgımdan iki sen baskından ben baskımdan kurtulcaz düşünürmüsün

aslan12011

Acemi
Üye
merhaba 38 yaşındayım. Daha önce evlilik yapmadım. İzmir'de yaşıyorum kamuda çalışıyorum, maddi anlamda bir sıkıntım yok. Cinsel yönelimimden dolayı kadınlara ilgi duymuyorum, fakat malum aile baskısı da oldukça bunaltıyor beni. Bu nedenle herhangi bir nedenle formalite evlilik yapmak isteyen bir bayanla görüşmek isterim. Evim bana ait, kesinlikle hiçbir maddi beklentim yok, iki dost gibi, iki sırdaş gibi aynı evi paylaşalım istiyorum. Süre çok önemli değil. İlgilenen olursa bana aslanaslan1201@hotmail adresinden ulaşabilir.

S

suiremm

Ziyaretci
Merhabalar 22 yaşında fiziksel olarak iyi görünümlü bir kadınım cinsel tercihlerimden dolayı anlaşmalı evlilik yapabileceğim yaş olarak 25-32 arası eli yüzü düzgün biriyle her şey usülüne uygun olacak şekilde bir evlilik yapmak istiyorum

Z

Ziyaretci2727

Ziyaretci
tanışmak isteyen varsa mesaj bekliyorum

Üst Alt