• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Ücret karşılığı olmayan anlaşmalı evlilik

  • Konbuyu başlatan Ela_25
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 53
  • Görüntüleme 11K

Okunuyor :
Ücret karşılığı olmayan anlaşmalı evlilik

Ela_25

Acemi
Üye
Merhaba yaşım 25 izmirde yaşıyorum ailemle yaşadığım sorunlardan dolayı anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum.Ayrıllık için belli bir sürem yok yani uzun süre ayrılmadan sadece arkadaş olarak bir evliliği yürütmek isteyen var ise bana yazsın lütfen ciddi düşünenleri bekliyorum.Cinsel tercihi hiç önemli değil önemli olan anlaşabilmek istenilen şehire gidebilirim farketmez

Herşey usulüne uygun yapılmalı tek isteğim bu
 
Z

Ziyaretci MELEK

Ziyaretci
merhaba yaşım 25 izmirde yaşıyorum ailemle yaşadığım sorunlardan dolayı anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum.ayrıllık için belli bir sürem yok yani uzun süre ayrılmadan sadece arkadaş olarak bir evliliği yürütmek isteyen var ise bana yazsın lütfen ciddi düşünenleri bekliyorum.cinsel tercihi hiç önemli değil önemli olan anlaşabilmek istenilen şehire gidebilirim farketmez

[sıze=1]- - - güncellendi - - -[/sıze]

herşey usulüne uygun yapılmalı tek isteğim bu
hala kararınız degısmedıyse numaranızı atarasanız eger yada hotmaıl adresınızı ulasabılırım.
Bayanım anlasmalı evlılık yapmak ıstıyorum.
 
T

Tolqaa

Ziyaretci
Anlaşmalı evlilik

27 yaşında fiziği gayet düzgün üniversite mezunu bir adamım. Ailelere karşı göstermelik evlenebileceğim bir bayan arıyorum. Herşey usulüne uygun yapılacak. İstenilen süre evli kalıp aynı evde arkadaş olarak yaşayacaz ve daha sonra alınan ortak kararla boşanacaz. Ciddi olanlar mail atsınlar.
 
B

Buca3535

Ziyaretci
Bucada. Yalnız yaşıyorum yaşım 37. Karizma biriyim. Şartların kabul.
 
R

Rain

Ziyaretci
İyi günler .. Herhangi bir sebepten evlenmek zorunda olan yada sorun yasayan anlasmali evlilik düsünen arkadaslar. Ankarada yaşıyorum. sehir önemli degil benim için sartlari konusalim.
WhatsApp'dan da yazabilirsiniz.
 
B

Bitsinartik89

Ziyaretci
27 yaşında yakışıklı ve fiziği gayet düzgün üniversite mezunu bir erkeğim aileye karşı göstermelik evlilik yapmak istiyorum aileler tanışacak düğün olacak herşey usulüne uygun olacak max. 2 yıl evli kaldıktan sonra boşanacağız. Benim gibi aynı sorunu yaşayan bayanlarla detayları konuşuruz kesinlikle para talep etmeyiniz. İlgilenen bayanlar msj atabilirler. Dul ve çocuklu bayanlar msj atmasınlar lütfen. Gerçek bir evlilik de aramıyorum sadece formalite.
 
R

Rain

Ziyaretci
Herhangi bir sebepten evlenmek zorunda olan yada sorun yasayan anlasmali evlilik düsünen,
ciddi evlilik kurmak arkadaslar da olabilir yeter ki sartlari konusalim.
İşim geregi Ankarada yaşıyorum..
WhatsApp'dan yada sms yazabilirsiniz.
 
D

darkdark34

Ziyaretci
28 yaşında yakışıklı ve fiziği gayet düzgün üniversite mezunu bir erkeğim aileye karşı göstermelik evlilik yapmak istiyorum aileler tanışacak düğün olacak herşey usulüne uygun olacak max. 2 yıl evli kaldıktan sonra boşanacağız. Doğu'da bir ilde yaşadığım için evlilik süresi boyunca burda yaşamamış gerekecek. Benim gibi aynı sorunu yaşayan bayanlarla detayları konuşuruz kesinlikle para talep etmeyiniz. İlgilenen bayanlar msj atabilirler. Dul ve çocuklu bayanlar msj atmasınlar lütfen. Gerçek bir evlilik de aramıyorum sadece formalite.
 
Üst Alt