Üç Çocuk!..

Tayyip Erdoğan'ın üç çocuk ısrarının sebebi sizce nedir?


  • Kullanılan toplam oy
    3
Tayyip Erdoğan son günlerde üç çocuk, hatta daha fazlasını isteğini tekrar diline doladı...
Sizce nedir bu ısrarın altında yatan sebep?
 
Son düzenleme:
Sen iyi biliyorsun ( ! )

Nasil bir anket bu...? Madem bir anket aciyorsun sadece senin duymak istedigin cevaplarin farkli versiyonlari $IK lara yerlestirip hadi birini secin denmez... Ankette olumlu olumsuz , ve nötr cevaplar olur...

Daha ilk mesajlarinda suya tas atip bulandirma hamlesiyle girmissin foruma ya haydi bakalim hayirlisi , görecegiz ilerde altindan ne cikacak...?


Anketin dogru cevabina gelince , Avrupa nin bu konuya nasil baktigini incele görürsün.....
 
Öncelikle bu bir anket değil, dalga geçtiğimi seçeneklerden anlamalıydınız,
İkincisi biz ona suyu bulandırmak değil eleştirmek diyoruz,
Son olarak, benim kriterim avrupa birliği değil akıl, mantık, bilimdir ve şu anki Türkiye şartlarında 3 çocuk ; sosyal, ekonomik ve kültürel açıdan tam bir felakettir kaldı ki bir başbakan vatandaşın ne kadar çocuk yapacağına karışamaz, karışıyorsa eğer somut olarak vatandaşın refah düzeyinin arttığını kanıtlayabilmesi gerekir, %25 lere varan işsizlik, yoksulluk ve yolsuzlukla bu işler yürümez, avrupa birliğinin şartlarının bizimkiyle uzaktan yakından alakalı olmadığını da eklemek isterim.
 
Her ne kadar bu bir anket degil diyerek salvo yapsanda , sonraki aciklamalarin , 3 cocuk ve fazlasinin Türkiye icin bir felaket oldugunu yazman bile bunun bir anket oldugunu dalga gecmek degil sadece kendi inandigin cevabi ( Bir cevap ) farkli versiyonlarla $IK lara yerlestirmen hadi secin demen empoze nin acemice yapilmaya calisilmasidir...

Ha...! T.Erdogan in bu 3 cocuk meselesini diledigin kadar elestirebilir, yorum yapabilirsin tabiki bu seninde benimde herkesin en dogal hakki, ama bu sekilde olmamaliydi...!

Madem anket degil Bastaki anketi kaldir sadece 3 cocuk Türkiye icin felakettir benim acimdan de, hak veren destek olur, öyle düsünmeyen fikrini yazar...
 
Nasıl konu açacağımı size sormam gerektiğini bilmiyordum özür dilerim...:Winlk_Tongue:
Bu, gaf mı yoksa bilgisizlik mi olduğu belli olmayan absürd çıkışa verecek bir cevabınız varsa verin memnuniyetle dinlerim, ama demagoji ve polemiklerinizi asla.
 
Tabi tabi... Önce sen anketmi degilmi..? Anketle dalga gecmekmi yoksa fikrini empoze etmekmi bi karar verde, kendi icine düstügün celiskiden kendini kurtar sonrasina bakariz
 
''Vereceğim her cevap beni batıracak o nedenle anketle, otla, çöple uğraşayım ki zevahiri kurtarayım'' desenize şuna...:malesef:
 
Anket e verecegim cevap beni batirirmi batirmaz mi ben cevap vermeden bunu bilemezsin,ama Bu anketin seni batirdigi a$ikar..
 
selam ederim;

sevgili KOMANDO niye ilgileniyorsun, ilgilenilmeyen konu ile? konuyu gundeme getiren arkadaş, gündemde tutan sensin:))
 
Üst Alt