Twitterda Takip Etmeyenleri Silmek,Twitterda takip etmeyenleri tek tıkla silin

Takip Etmeyenleri Silmek İçin ManageFiltter

ManageFlittera giriş yapmak için ilk olarak twitter hesabınızla giriş yapmalısınız. Bu sitenin güvenirliliği yüksek olduğu için içiniz rahat olsun herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Premium özelliklerinden yararlanabileceğiniz gibi biz tekil kullanıcılar içinde kısıtlı kullanım hakkı vermektedir. Giriş yaptıktan sonra karşınıza sizin takip ettiklerinizden sizi geri takip etmeyen kullanıcılar çıkacaktır. O kullanıcıların tümünü tek tıklamayla takipten çıkabilirsiniz. Bunun yanı sıra aktif olmayan, sizin istediğiniz dışında takip edilen kullanıcıları da bulup takipten çıkabilirsiniz. Günlük 100 kişilik takipten çıkma limiti vardır. Bu limiti doldurduktan sonra 1 gün beklemek zorundasınız.

ManageFiltter ile takip etmeyenleri sil

Takip Etmeyenleri Silmek İçin Tweepi
Tweepi sayesinde sizi takip etmeyenleri hem de aktif olmayan kişileri takipten çıkabilirsiniz. Bu sitenin kullanımı kolay olduğu için direk giriş yaptığınızda zaten silinecek kullanıcıları göreceksiniz.

Tweepi ile takip etmeyenleri sil

Takip Etmeyenleri Silmek İçin Buzzom
Buzzuma twitter Oauth ile giriş yaparak TwitIn sayfasındaki Flush düğmesine tıklayarak sizi takip etmeyen veya sizin habersizce takip ettiğiniz kişileri listeler ve onları bir tık ile silebilirsiniz.

Buzzom ile takip etmeyenleri sil

Takip Etmeyenleri Silmek İçin JustUnFollow
Twitter üzerindeki sizi takip etmeyen insanları silmek için JustUnFollowu kullanabilirsiniz. Asosyal medya yazarlarının da sıkça kullandığı bir site olan JustUnFollow Hintli bir yazılım mühendisi tarafından yapılmıştır. JustUnfollowu kullanmak için Twitter hesabınızla giriş yapmak zorundasınız daha sonra Show Non- Followers a tıklayın ve sizi takip etmeyen kişileri listelesin. Sizi takip etmeyen insanlar listelendikten sonra istediğiniz kullanıcıyı takip etmekten vazgeçebilirsiniz.

JustUnFollow ile takip etmeyenleri sil

Takip Etmeyenleri Silmek İçin Unfollowcu
Unfollowcu sitesini kullanarak sizi takip etmeyen kullanıcıları silebilirsiniz. Twitter hesabınızla giriş yaparak karşınıza gelen ekrandan sizi takip etmeyen insanları görebilir oradan tek tek takipten çıkabilirsiniz.

Unfollowcuya git

Takip Etmeyenleri Silmek İçin Follower Filter
Follower Filtersitesini kullanarak sizi takip etmeyen kullanıcıları silebilirsiniz. Twitter hesabınızla giriş yaparak karşınıza gelen ekrandan sizi takip etmeyen insanları görebilir oradan tek tek takipten çıkabilirsiniz.

Follower Filtera git
 

Benzer konular ↴

Benzer konular ↴

Üst Alt