TVden gönderdiğim dualarla hastalıkları iyileştiriyorum

Bende bir keramet var. Benimle uğraşanı Allah cezalandırır

TVde Mehdiyim sözüne ceza geldi RTÜK üyesi Hasan T. Fendoğlu, Tatlıses TVde gönderdiği dualarla hastalıkları iyileştirdiğini önesüren Tuncer Çiftçiye ceza veril mesine ifade özgürlüğü gerekçesiyle karşı çıktı RTÜK üyesi Prof. Dr. Hasan Tahsin Fendoğlu, kendisini mehdi ilan eden ve televizyondan dua göndererek hastalıkları iyileştirdiğini savunan dua okuyucusuna ceza verilmesine, İfade özgürlüğünü kullanmış diyerek karşı çıktı. RTÜK, Tatlıses TVde yayınlanan Tuncer Çiftçi ile Hoş Sohbetler progr***** idari para cezası verdi.
haberturk.com

Malum, Kendini Mehdi ilan eden en çok üye bizde:) Bunun yüzünden ceza alırsak bu cezalar Muhterem Mehdilerden ücu edilecektir bu böyle biline...[

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

TV den dua göndererek hastalıkları iyileştiriyormuş...İlginç...Böbrek nakli de yapabiliyor mu ki...???

Güleriz ağlanacak halimize...Demekki bu kişi burada beyanat verebilecek düzeye gelebilmiş ise bayağı bir rağbet vardır...Hani bazen tartışmalarda diyoruz ya hala daha milletimiz CEHALETTEN yakasını sıyıramadı diye....İşte bu noktada tekrar düşünmek gerek...!!!

Malum, Kendini Mehdi ilan eden en çok üye bizde:) Bunun yüzünden ceza alırsak bu cezalar Muhterem Mehdilerden rücu edilecektir bu böyle biline...

Bir arkadaşımız vardı , o da zaten ben Mehdiyim falan da demedi...Ama yine de bir sorun olursa " DAYANACAK " bir amca-dayı bulmak gerek...Adam Mehdi ise bulursan rucu edersin...:))) Zaten uçar gider...Ayrıca bir okur üfler , üstüne bir de fark bile ödersin...

Sağlıcakla kalınız...

tunakan

Uzaklaştırıldı
ben fendoğlunun olayı "ifade özgürlüğüne" dayandırmasında dondum kaldım. istismarcının ifade özgürlüğü çerçevesinde değerlendirilmesi traji komik. aslında bir zamanlar terörün suçunu medyanın veriş biçimine bağlayan kişiden ne beklenirki? denilecek ama, bu durum daha vahim ya!

Üst Alt