• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Tv de izlediğiniz diziler hangileri?

• Konbuyu başlatan İnci
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 16
  • Görüntüleme 3K

Okunuyor :

• Kullanılan toplam oy
    19

İnci

Kıdemli
Üye

Masterlord

Kıdemli
Üye
Kurtlar Vadisi pusu en basından beri sıkılmadan izliyorum

zaten Kurtlar vadisi(1_97 bölümlük ilk dizi)
Kurtlar vadisi ırak
kurtlar vadisi Gladio
filmleriylede izlenme rekorları kırdılar
kalitelerini belli ettiler...

Guney

Kıdemli
Üye
"Bu kalp seni unuturmu" dizisini izleyerek kanlı tarihimde yolculuğa çıkıyorum.

Mustad'af

Tecrübeli
Üye
Öyle zannediyorum ki,
"Hepsi" ve "hiçbiri" seçeneği de olsaydı,pek çok taraftar bulabilirdi.
Bendeniz:
"Hiçbiri" diyorum.

suhran

Tecrübeli
Üye
Kanal değiştirirken bir iki kareye şahit olmamın dışında hiçbirini izlemiyorum… Keşke , biri birinin neredeyse aynı konuları, mekanı, zamanı ve karakterleri değiştirip sunmaktan öteye gidilebilse. Türk edebiyatından seçilen bazı eserler var dizi olarak karşımıza çıkan. Uyarlama esnasında eğer sadece eseri TV ye aktarma kaygısı gütse yapımcılar, sanırım daha izlenebilir yapıtlar ortaya çıkacak. Bu halleriyle o eserlerle alakası olmayan, esinlenilmiş senaryolar var sadece ortada… Ancak 6-7 bölüm kaldırabilecek (Böylece de kalıcı olabilecek) öyküler, neredeyse yüzlerce bölüme yayılıyor, ne tadı kalıyor ne tuzu…Yazarları hayatta olsa eminim her biri esef ederdi :) Türkiye’de bu iş olmuyor hülasa…Yıllar önce yayınlanmış bir dizi var “Karanlıkta Koşanlar” (Benzerleri de vardır belki de), onu düşününce “Türkiye’de bu iş olmuyor” değil “oldurulmuyor” demek daha doğru olur sanırım…

onairci

Sözlük Yazarı
Üye
Kavak Yelleri
Yaprak Dökümü takip ederim.
Aşkı Memnu
Ezel ara sıra bakarım.
Birde show tv de yeni bir dizi başlamış, "Kahramanlar" diye, biraz baktım güzele benziyordu.

Üst Alt