Türkiye'yi Bölmek İsteyenler Bu Satırları Dikkatli Okusunlar

meridyen2

Uzaklaştırıldı
Türkiye'yi Bölmek İsteyenler Bu Satırları Dikkatli Okusunlar

Türkiye'nin Güneydoğusunda kirli bir oyun oynanıyor. Bu oyunun amacı, önce Güneydoğu'yu, ardından Türkiye'yi ve en son olarak da tüm dünyayı komünist yapabilmek. Şu anda "PKK ile masaya oturalım" veya "Güneydoğu'da PKK'ya toprak verelim" şeklinde çıkan çatlak sesler, bilerek veya bilmeyerek aynı amaca hizmet ediyor: Komünist bir dünya devleti...

İnsanların çok büyük bir bölümü bu ciddi tehlikenin farkında bile değiller. Kendilerince, toprak verilirse, PKK ile masaya oturulur, Öcalan ikna edilirse Türk topraklarında terörizmin sona ereceğini sanıyorlar. Bölünme taraftarlarının bir kısmını ise eski komünistler oluşturuyor. Bu kişilerin büyük bir çoğunluğu yıllar içinde çizgilerini değiştirmiş göründüler, dikkat çekmemeye çalıştılar. Ancak komünizmin en ateşli savunucuları olarak gizliden gizliye propagandalarını yürüttüler, hala da yürütmeye devam ediyorlar. Onların "en iyi çözüm toprak vermek" telkinleri sistematik olarak yaygınlaştırılmaya, bu sinsi fikir, insanlara makul gösterilmeye çalışılıyor. Halkımıza, "tek çözüm bu kaldı" hipnozu uygulanıyor. Bunu yaparak, Kürt kardeşlerimizi de, bütün Türkiye'yi de kendilerince felakete sürüklemeyi planlıyorlar. Bu tehlikeli oyunu yumuşak bir dille, ince telkinlerle, "mağduruz, eziliyoruz, kurtuluşumuz bu" maskesi altında göz göre göre oynuyorlar. 20. yüzyılda dünyaya acı, kargaşa ve zulüm getiren komünizm felaketini ve vahşetini daha da vahşi bir şekilde yaşatmaya çalışıyorlar.

Bu kitabın amacı; komünist bir terör örgütü olan PKK'nın asıl niyetini, Kürt kardeşlerimize yönelik oynanan oyunu ve ülkemizin bölünmesinden yana olanların çarpık fikir yapılarını deşifre edebilmektir. Burada bilinmesi gereken bir nokta daha vardır. Bölücü terör örgütü, Kürt milliyetçiliği üzerine kurulmuş terörist bir gruptan ibaret değildir. PKK; KÜRT MİLLİYETÇİLİĞİNİ KENDİ ÇIKARLARI DOĞRULTUSUNDA KULLANAN DARWINİST, KOMÜNİST, STALINİST VE LENINİST BİR YAPILANMADIR.

Bu gerçeğin farkında olmak, PKK hakkında bilinenler ve PKK'ya yönelik alınması gereken tedbirler konusunda tamamen farklı bir bakış açısı getirir. Ülkemizin güneydoğusunda yaşanan bu terör sorununu Türkiye'yi parçalayarak çözebileceklerini sananlar ve "toprak verelim kurtulalım" diyenler, bu kitabı okuduklarında ne kadar büyük bir bela ile karşı karşıya olduklarını çok daha iyi anlayacaklardır.

Bu büyük belanın detaylarını anlatmadan önce:

PKK şunu bilmelidir!

Ülkemizin güneydoğusunda komünist bir ayaklanmaya asla müsaade etmeyiz ve PKK'ya bir avuç toprak dahi kesinlikle vermeyiz. Mustafa Kemal Atatürk'ün açıkça belirttiği gibi "Komünizm, Türk dünyasının en büyük düşmanıdır. Bu nedenle her görüldüğü yerde ezilmelidir" ilkesine uyar ve komünizmin ülkemize girmesine asla izin vermeyiz.

PKK terör örgütü şunu bilmelidir: Komünistlere verecek bir karış dahi toprağımız yoktur!

"Toprak verelim, kurtulalım" diyerek komünistlere yol açmaya çalışanlar şunu bilmelidirler:

Toprak verilmesi Türkiye'yi huzura erdirmez, tam tersine çok büyük bir felaketin içine sürükler. Türk Milleti olarak bizim, şehit vermede bir sorunumuz yoktur ve ayrıca bir parça toprak dahi verilmesine iznimiz de yoktur. Böyle bir ihtimal söz konusu bile değildir.

Halkımız da şunu bilmelidir:

Bu Vatan'dan verilecek bir avuç toprak, necip Türk Milletinin bütün haysiyetini, şerefini, onurunu, asaletini, gücünü, varlığını, namusunu yok etmek demektir. BU, ASLA OLMAYACAKTIR. Bizim PKK ile tek bir anlaşmamız vardır. Bu anlaşmanın temeli, Atatürk'ün şu eşsiz sözleridir:

"Esas, Türk Milletinin haysiyetli ve şerefli bir millet olarak yaşamasıdır. Türk'ün haysiyeti, izzetinefis ve kabiliyeti çok yüksek ve büyüktür. BÖYLE BİR MİLLET ESİR YAŞAMAKTANSA MAHVOLSUN EVLADIR. Binaenaleyh, YA İSTİKLAL, YA ÖLÜM!" Kemal Atatürk

Bölücü terör örgütü PKK ve ülkemizin doğusunda yer edinmeye çalışan komünizmi alttan alta destekleyenler, öncelikle Vatanı asla böldürmeyeceğimizi bilmelidirler. Bilmeleri gereken ikinci önemli nokta ise; ne Türkiye'de ne de dünyada komünizme asla izin vermeyecek olduğumuzdur. Bu kitap ile halkımıza, komünizmle tek etkili mücadele metodu gösterilmektedir. Bu bir ilmi mücadeledir ve anti-Darwinist propaganda ile gerçekleştirilecektir. ANTİ-DARWINİST PROPAGANDA İSE, TÜM KOMÜNİSTLERİN KORKULU RÜYASIDIR. İŞTE BU İLMİ MÜCADELE, ALLAH'IN İZNİYLE, KOMÜNİZMİ DÜNYADAN SİLİP YOK EDECEKTİR.
(alıntı harun yahya komünist kürdistan tehlikesi)
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
sizde bu oyunun bir parçası oluyorsunuz ya bravoo
bu ülke hep bunlarla bölünmeye uğraşıldı sağcı solcu alevi sünni türk kürt diye diye bizi yıprattılar sizde bu oyunlara gelip komünistleri pkk lı gibi gösterip aynı çatışmaları alevliyorsunuz bu yazıyı okurken komünist düşmanı oldum yazı bitti düşündüğümde sizin yanlış yaptığınızı anladım tabiki yazının asıl sahibininde. doğudaki oyun bir komünist eseri olamıyacak kadar büyük bir oyun ve destekçileri çoğunlukta olan bir oyun komünistlere yıkmakla bu iş bitmezz bu işten kimin çıkarı varsa destekçidir.
hatta her seçimlerde terörü bitiricez diye rant sağlıyan partililerde olabilir.
lütfen küçük düşünmeyin .
 
İyide bu harita nato komutanlıhında , bazı ülkelerin resmi yerlerinde varmış.eğer kominist yapılcaksa ne işivar bayrağın orda natoya bağlı batılı ülkeler kapitalist.dünyada kominizm bitti görüyoruz kuzey koreyi,kübayı,çini ne demokrasi var insan hakları en alt seviyede,makam babadan oğula yada kardeşe
geçiyor sefalet içinde yaşıyorlar ben şahsen kominizme karşıyım.kapitalizme sömürgeciliğede karşıyım
adaletten yanayım.
 
dış kaynaklar nekadar güvenlidir bilmem bilinen 2 gerçek var ülkemizi bölmeyi planlıyorlar ve bir çok ülke başta abd bunlara destek veriyor.
düşünün hem böyle bir örgütle bir ülkenin başını derde sokacaksınız hemde onların içinde komünistler var iken bu örgün komünist diyeceksiniz sizce sonuç ne olur bence iç kargaşa kime yaradı dışarıya kime zarar komünistlerede bizede.

adaletten yanayım demişsiniz peki adaletli bir ülke yönetimi için öncelikle insalarında adaletli olması gerekmezmi ?
adaletli olabilmek içinde öncelikle objektif olmak gerekmezmi ülkemizde bir çok komünist var onların hepsi pkk yandaşımı bunun kesinliğini bilmeden onları suçlamak adaletmi?
çalıştırdığı işçinin mağşını ödemeyip hacca giden insanların bulunduğu bir toplumdayız bilinçlenmemiz ve birbirlerimizi herzaman uyarmamız gerekirken neden ayrımcılık yemlerini yutarızz?
 
şu an devleti yönetenlerin çokta adaletli olduklarını düşünmüyorum.iktidarı ele geçiren hesapta iyi şeyler yaptığını düşünüyor genel sağlık sigortasını getirmişsin benim her ay 37 tl ödemem var hastanede bakılamadığım zaman öğrendim şimdi bu adaletmi sen beni prim ödemediğim için bakmıyorsun.
peki ben geçmiş borçlarımı yatırdım o zaman bakmadığın ayların bu primlerini nasıl alıyorsun işte bu adalet değil bu akp 'ye bir dağa oy atmıyacağım yazık .
kominizim buda hak değil ben 3 üreteyim sen 2 sini al olmaz. tek tip insan modeli ön planda din ikinci planda çalışma hakları çinde görüyoruz fabrikalarda 12 saat normal çalışma pazar mesaisini patron isterse verir .fabrikalarda yatıyorlar resmen kölelik.
 
oy vermek sizin elinizde unutmayın oy verirken bunları düşünmeniz gerek birde yerine oy vereceklerinizi düşünün .
ancak birde anlattığınız olaya şu açıdan bakalım hastanede size bakılmış olsaydı belkide bu parayı yine ödemezdiniz . ve belkide ödediğiniz para ihtiyacı olan birinin sağlığı için kullanılıyor birde bilmemeniz sizin hatanız unutmayın bu ulkede sizin ülkeniz.
 
Üst Alt