• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Türkiye'nin en form kadını kim sizce?

Okunuyor :
Türkiye'nin en form kadını kim sizce?

ladygaga

Acemi
Üye
Merhabaaaa :prv:

Foruma yeni üye oldum. Hemen paylaşıma geçmek istiyorum :)

Geçtiğimiz günlerde yakın bir arkadaşımla konuşuyordum. Aramızda Türkiye'nin en formda en fit kadını kim diye tartışmaya başladık. Açıkçası çok az örnek var böyle birisi için. Ama ikimiz de sözleşir gibi "Ebru Şallı tabii kiii" diye düşündük.

Bence Ebru Şallı inanılmaz fit bir kadın. Sporu hakkıyla verip yapıyor. Zaten sırf bu yüzden PUMA 2010 yılında Ebru'ya sponsor olmuş. Fitness kategorisinde markanın yeni yüzü olacakmış.

Ebru'nun kamera arkası görüntüleri

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Merhabaaaa :prv:

Foruma yeni üye oldum. Hemen paylaşıma geçmek istiyorum :)

Geçtiğimiz günlerde yakın bir arkadaşımla konuşuyordum. Aramızda Türkiye'nin en formda en fit kadını kim diye tartışmaya başladık. Açıkçası çok az örnek var böyle birisi için. Ama ikimiz de sözleşir gibi "Ebru Şallı tabii kiii" diye düşündük.

Bence Ebru Şallı inanılmaz fit bir kadın. Sporu hakkıyla verip yapıyor. Zaten sırf bu yüzden PUMA 2010 yılında Ebru'ya sponsor olmuş. Fitness kategorisinde markanın yeni yüzü olacakmış.
Bu ne hızlı giriş ladygaga...:freakedout:
Sanki bir an burnuma reklam kokuları geldi neyse ilerleyen paylaşımlarınızda görüceğiz ...

Bu arada hoşgeldiniz umarım hemen hoşçakalın demek zorunda kalmayız size..

ajan

Tecrübeli
Üye
fit mit ebruyu da sevmem şalını da ayrıca ladygagadan da hiç hoşlanmam pumayı da giymem...yaşasın balık etli türk kadını :))

Üst Alt