• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Türkiye'nin dostu olduğunu düşündüğünüz Ülke hangisi

Okunuyor :
Türkiye'nin dostu olduğunu düşündüğünüz Ülke hangisi

Hangisi Dost?


  • Kullanılan toplam oy
    42

feryad

Amatör
Uzaklaştırıldı
Ab nin sömürgeci ve gasıpların yanında kuyruk olunacağına Arap Dünyasına Lider olunsun her yönden çok güzel olur.Araplarda PARA bizde Teknoleji ve emek birleşince ortaya GÜÇLÜ TÜRKİYE çıkar ..
 

Bay X

Kıdemli
Üye
Aynen öyle. Mümin müminin kardeşidir. Allah hidayet etsin. Kabe imamları ne güzel namaz kıldırıyor be!!!
Yakında Kabe'de namaz kılacak yerde kalmayacak aç gözlü arapların Osmanlı'nın revaklarına yaptığını Türklerin izlerini silmeye yönelik hummalı çalışmalarına şahit oluyoruz..Yakında Kabe'nin ortasına gökdelen dikerlerse hiç şaşırmam arap zihniyeti nede olsa para her şeyden önce gelir onlar için..
 

tunakan

Tecrübeli
Uzaklaştırıldı
apoyu çinliler besledi, pkk japonya sınırımızdan gelip insanlarımızı katlediyor, 12 eylül öncesi ülkeyi kan gölüne çeviren gerillalar brezilyada eğitiliyordu, I. Dünya Savaşı'nda Mekke Şerifi Hüseyin'in lawrence vasıtasıyla, İngilizler ile anlaşarak Osmanlı'ya isyan ettiği ve ordumuzu arkadan vurduğu kocaman bir yalandır.
 

Hangover

Amatör
Uzaklaştırıldı
Nietche ne demis filozof gercek dost yoktur dost ariyorsan cebine bak ulkeler arasindada menfaat vardir.azerbaycan demis bir cok kisi tabi canim ondan dogalgazin alim fiyatina toptan paso zam yapiyor dimi
 
Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt