• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Türkiye'nin dostu olduğunu düşündüğünüz Ülke hangisi

• Konbuyu başlatan YukseLL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 87
  • Görüntüleme 41K

Okunuyor :
Türkiye'nin dostu olduğunu düşündüğünüz Ülke hangisi

Hangisi Dost?

• Kullanılan toplam oy
    42

mehlika

Acemi
Üye
Bir ülke diğeriyle dost olmaz ne kadar iyi görünsede ilişkiler mutlaka çıkar amacı taşır diye düşünüyorum...

Kullanmayıcı

Amatör
Üye
Direk Türk Cumhuriyetlerini seçtim Azerbaycanıda seçicektim dikkatsizlik oldu.
Oyum her ikisinede yani.

Türk Cumhuriyetleri ile ilişkilerimizi ilerletilip Türk Birliğini kurmamız gerekir.
Dünyanın önemli güçlerinden biri oluruz eminimki.
Arapların bile kendi birlikleri varken bizim içerimizdeki araplaşmış arap hayranlarının sayesinde biraz güç olacak belki ama illaki bir gün bu birlik kurulacaktır.

sailor

Amatör
Üye
Türkiye'nin komşuları da dahil olmak üzere türkiye'nin dostu olduğunu sanmıyorum.Fakat yardımlarımızın karşılığında Filistin olabilir.

orkuorkun

Kıdemli
Üye
ben pakistan diye iddia ediyorum. bu iddiamda da güçlüyüm. filistimiş türkii cumhuriyetlermiş geçin bunları.. ticareti bırakalım da bakalım
Bu ülke pakistanla ne ticareti yapıyor ? hangi ticareti yapıyor ?Hangi bir komşulugu var ? nerede çıkarı var , arapça mı konuşuyor ?? hayır hiçbiri değil
hiçbirşey

Pakistana gidin görün ,Arapça konuşan ülkelerin hepsi ile karşılaştırın göreceksiniz.
karşılıksız bir ilgi var Türkiyeye onun için URDU dilinde Cive Pakistan cive turkiye diyorum.
Ben gittim gördüm ve biliyorum. Adamlar türk oldugunuz için kazançlarını kırıyorlar malı ucuza bile alıyorsunuz orada. Türk oldugunuzu söyleyin gururla. size çay kahve şerbet ikram ederler.

gordionum

Tecrübeli
Üye
şu anda; Suriye, iran, hamas, K.ırak (kürdistan) ha birde brezilya çıktı, sanırsam futbolcu transferleri için!!!

gordionum

Tecrübeli
Üye
ama köprüyü geçerken ayıya dayı demek diye bir söz vardır! AB ve ABD bizim en iyi dostlarımızdır. bu nedenle iktidarın TESLİMİYETÇİ olduğunu söyleyenleri işi bilmezler olarak addediyorum. kimse bizi bölemez<.

feryad

Amatör
Uzaklaştırıldı
komşularımız ve İslam ülkeleri dostumuzdur.. eskiden herkese DÜŞMANDI TÜRKİYE...

enrico

Amatör
Üye
Sınırları devletler çizer, gönüller ise bu sınırlara asla sığmazlar.
Ülkelerin dostu olmaz da milletlerin dostluğu bakidir.

Üst Alt