• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Türkiye'deki En büyük Hosting firmaları

Okunuyor :
Türkiye'deki En büyük Hosting firmaları

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
1 - turkticaret
türkiye'nin en güvenilir ve en büyük hosting firmasıdır. web hosting hizmetinden başka e-ticaret çözümleri de sunmaktadır.

2 - natro
alan adı kayıtlarının çok ucuz olduğu söylenemez ancak aklınıza gelebilecek her türlü alan adı uzantısını bulabileceğiniz geniş bir yelpazesi var.

3 - isimtescil
alan adı kaydı konusunda türkiye'de önde gelen kuruluştur.

4 - ihs
1999 yılından günümüze sektörde hizmet veren şirket güven konusunda sağlam bir yere sahip ve 30 gün para iade garantisi veriyor.

5 - markum
fiyatlar konusunda orta seviyede seyreden bir şirket

6 - websahibi
şirketin kiralık sunucular konusunda iddialı olması onu bir adım öne taşımış durumda

7 - doruk
listemizde en köklü geçmişe sahip şirketimiz karşımızda. 17 yıllık bir geçmişe sahip ve güncel teknolojilere tam destek vermek konusunda alanında iddialı

8 - niobeweb
bayilik konusunda önde gelen şirketlerden. kiralık sunucular konusunda hızlı ve ucuz olduğundan tercih edilebilir.

9 - kriweb
microsoft sertifikalı ve windows tabanlı sistemleriyle öne çıkan bir şirket.

10 - sadecehosting
kurumsal paketlerinin çeşitliliği büyük ölçekli projeler için her ihtiyaca uygun paket seçilmesini kolaylaştırıyor

11 - kebirhost
%99 uptime garantisi veren şirket web tasarım hizmetleri de sunuyor.

msarisen

Acemi
Üye
Hosting hizmeti alacak arkadaşlar 4004715033 kupon kodunu kullanarak HOSTGATOR'dan 9,94 dolar indirim alabilirler. Adamların fiyatları zaten oldukça makul, bir de bu indirimi kullanınca bedava gibi bir şey oluyor. Ben kaçırdım, siz kaçırmayın

Bu arada şöyle bir ek bilgi de vereyim. Hostgator'da bir tek hosting paketi alıp, sınırsız sayıda sitenizi, sınırsız alan, sınırsız, trafik ve sınırsız bandwith ile kullanabiliyorsunuz. Tavsiye ediyorum...

Adres: Web Hosting Services, Reseller Hosting, VPS Hosting, and Dedicated Servers by HostGator

Sevgiler, selamlar...

Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt