Türkiye ve Fransada Gerçekleşen Olaylar

1 Ocak 2015de Dolmabahçe Sarayına gelen DHKP-C üyesi Fırat Ö. isimli bir erkek, polislerin olduğu kulübeye 2 el bombası attı ve tabancayla ateş etti. El bombaları patlamadığı için ölen ve yaralanan olmadı.

5 gün sonra 6 Ocak 2015de bu kez yer Sultanahmet Turizm Şube Müdürlüğü. Bir kadın canlı bomba üzerindeki bombayı patlattı. 1 polis memuru öldü. Kadının çantasındaki 2 bombayı daha sonra polisler kontrollü patlattı.

Teröristin kimliğiyle ilgili sürekli kasıtlı olarak farklı bilgiler veriliyor.

3+1 sistemine göre geriye son bir saldırı kaldı.
MİTte bunun olabileceği ihtimaliyle alarma geçti.

7 Ocak 2015:
Bu kez yer Paris, Fransa.
Bir hiciv dergisi olan Charlie Hebdo dergisinin bulunduğu bina yüzleri maskeli 3 adam tarafından saldırıya uğradı. Saldırganlar 2 polis olmak üzere 12 kişiyi öldürdüler. Daha sonra siyah bir arabayla kaçtılar.

Derginin yeri Parisin 11. bölgesindeydi.

Bu kanlı olayın gerçekleşeceğinin ipuçları Aralık ayında verildi. Aralık ayında Fransada 3 olay meydana geldi.
1.olayda erkek saldırgan polis karakoluna bıçakla saldırdı. 3 polis memurunu yaraladı ve öldürüldü. 2.olayda Dijon kentinde 5 farklı noktada kişi ya da kişiler araçları halkın üzerine sürerek saldırdılar. 3.olayda ise Nantes kentinde 36 yaşında bir kamyonet sürücüsü Noel alışverişi yapan yayaların üzerine aracını sürdü.
Ve 4. olay 7 Ocakta gerçekleşti. Dergiye saldırı, 12 ölü.

3+1 sistemine göre operasyon 7 Ocakta tamamlandı.

8 Ocakta ise yine Fransada trafik polislerine ateş açıldı. 1 kadın polis hayatını kaybetti. Daha sonra da kebap restoranında bir patlama meydana geldi. Ölen ya da yaralanan olmadı.
7 ve 8 Ocakta Fransa topraklarında toplam 3 olay gerçekleşti.

Sözde bu saldırıların birbirleriyle hiçbir alakası yokmuş. Koskoca bir yalan.

Bu gezegende gerçekleşen tüm olaylar birbirlerinin devamıdır. Ülkeler ve tarihler farklı bile olsa. Hiçbir olay birbirini ilgilendirmiyor diyemeyiz. Bu aptallık olur.

Örnek olarak,
10 Eylül 2001de Taksim Gümüşsuyunda polis noktasına DHKP-C üyesi canlı bomba saldırı düzenledi. 3 kişi hayatını kaybetti. 11 Eylül 2001de ABD tarihinin en kanlı saldırısıyla tanıştı. Sözde Usame bin Ladinin örgütü El Kaide yolcu uçaklarıyla binalara saldırdı. Binlerce insan öldü.

11 Eylül 2012de yine DHKP-C örgütü üyesi bir kişi Gazi Polis Merkezine saldırdı. 1 polis hayatını kaybetti. 11 Eylül 2012de ABDnin Libya büyükelçiliğine saldırı düzenlendi. 1 büyükelçi+3 çalışan hayatını kaybetti.

Bu gezegende gerçekleşen tüm bu olaylar 3 erkek Tanrının emri doğrultusunda gerçekleşiyor. İstihbarat teşkilatları gerçekte ülkeleri için değil, bu 3 erkek Tanrı için çalışıyorlar.
 
Paris, Fransa'da 7 Ocak'ta başlayan olayların finali 9 Ocak'ta yapıldı.

Charlie Hebdo dergisini basan ya da öyle oldukları ilan edilen Kouachi kardeşler kaçarken bir matbaaya girdiler. Daha bu olayın şoku devam ederken, Amedy Coulibaly isimli siyahi bir erkek ve kız arkadaşı Hayat Boumeddiene Yahudi ürünlerinin satıldığı bir markete silahla daldı. Amedy Coulibaly, Kouachi kardeşlere bir zarar gelirse markettekileri öldürmekle tehdit etti.

Akşam saatlerinde polis ve jandarma matbaa ve markete eş zamanlı operasyon düzenledi. Cherif ve Said Kouachi kardeşler ve Amedy Coulibaly öldürüldüler. Amedy Coulibaly'in ise kız arkadaşı Hayat Boumeddiene'nin kaçtığı iddia edildi. Eğer böyle bir kadın gerçekten de varsa.

Olaylar tamamen bilinçli olarak tezgâhlandı. Ama bu olayları planlayanlar, Cherif ve Said Kouachi kardeşler ve Amedy Coulibaly asla değiller. İstihbarat örgütleri ve Fransa Devletinin gizli birimleri.

3 Tanrının örgütlerinin kullandığı 3+1 sistemi burada da göze çarpıyor:
3 olay Aralık ayında Fransa'nın çeşitli kentlerinde oldu + 1 olay 7 Ocak'ta derginin basılması ve 12 ölü
3 suçlu öldürüldü Kouachi kardeşler ve Amedy Coulibaly +1 kadın saldırgan kaçtı

Bu 3 saldırgandan en azından biri sağ yakalanabilirdi. Ama ne yazık ki mümkün değil. Adına 'istihbaratçı' denilen Tanrı'nın askerleri öylesine korkaktırlar ki hiç kimseyi sağ bırakmazlar. Şu 3 suçludan biri sağ kalabilirdi ya da yaralı ele geçirilebilirdi. Asla mümkün değil. Çünkü o 3 kişi konuşursa ülke karışabilir, devlete güven sarsılabilir. Onlar öyle korkaktır.

Ha bu arada Fransa'da bu olaylarla ilgisi olmayan bir olay daha gerçekleşti. Bir erkek, kuyumcu dükkânına girip 2 kadını rehin aldı. Rehin alma olayı henüz sona ermemişti. Tanrı'nın elemanları kendilerine ait olayları çok iyi ezberliyorlar. Kuyumcu soygununun bu olaylarla bir ilgisi olmadığını açıkladılar. Gerçekten de doğru. Bu olaylardan yararlanmayı düşünen bir Fransız vatandaşı sadece.

Onlar kendilerinin gerçekleştirdiği olayları çok iyi bilirler. Eğer bu olay da onlara ait olsaydı sayısal sisteme uygun olmazdı zaten.

Olaylarda günler-ay-yılın toplamı
7+8+9+1+1+5=31
 
Son düzenleme:
Dünyada olaylar durmak bilmiyor. Şimdi gene İstanbul.
1.olay: İstanbul'da bir AVM'ye saldırı düzenlemek isteyen PKK/YDG-H üyesi 2 kişi, 9 Ocak'ta akşam saatlerinde MİT, Emniyet İstihbarat ve Terörle Mücadele ekiplerinin ortak operasyonuyla yakalandı. Üzerlerinden parça tesirli bomba çıktı.

2.olay: 10 Ocak'ta, Başakşehir'de bir AVM önünde, çakmak gazı tüplerine sarılı el yapımı bomba bulundu. Polis, bombayı etkisiz hale getirdikten sonra incelemek için emniyete götürdü.

3 Olay: 10 Ocak'ta saat 08:30 sıralarında Küçükçekmece Sefaköy'deki Halkalı Caddesi üzerinde meydana geldi. Bir AVM'nin karşısında bulunan dershanenin önünde kırmızı renkte çakmak gazı kutusu gören vatandaşlar durumdan şüphelendi. Bunun üzerine vatandaşlar olayı polis ekiplerine bildirdi. Bomba uzmanı ekipler çakmak gazı kutusunu fünye ile kontrollü bir şekilde patlattı. Patlama sırasında alevler yükseldi.

Bilindiği üzere Fransa'da Aralık ayında 3 küçük çapta olay meydana gelmişti. 4. olay ise, 7 Ocak'ta daha kanlı oldu. 3 terörist, dergide çalışan ve dergiyi koruyan 12 kişiyi öldürdü.

Aklıma Dolmabahçe ve Sultanahmet saldırıları geliyor. Toplam 2 saldırı gerçekleşti.
Geriye 3+1'e göre 2 veya 1 saldırı daha kaldı.

3+1 sistemine göre, 4. ve son AVM saldırısı kaldı.
Bir AVM'de çok şiddetli patlama olacak. Yüzlerce kişi ölecek, binlerce kişi yaralanacak.
Ama ne zaman ve neresi ?
 
Sakin bir gün geçirmek mümkün değil.

7 Ocak'ta, Paris'te, Charlie Hebdo dergisine yapılan terör saldırısını araştırmakla görevlendirilen başkomiser gece intihar etti. Olay, 8 Ocak'ta gerçekleşti.

45 yaşındaki Başkomiser Helric Fredou'nun 12 kişinin öldürüldüğü Charlie Hebdo saldırılarını araştırmakla görevlendirilmesinin ardından intihar etmesi, kafa karışıklığına neden oldu. Charlie Hebdo dergisine yapılan terör saldırısının ardından on binlerce polisin görev aldığı operasyonları yönlendirenlerden 45 yaşındaki Başkomiser Helric Fredou' intihar ettiği açıklamaları soru işaretleri oluşturdu.

7 Ocak'ta dergi katliamı gerçekleşiyor. Polis, bu olayı araştırmaya başlıyor. Ve ayın 8'inde birdenbire intihar edeceği tutuveriyor.

Böyle bir saçmalığa inanmam asla mümkün değil. Bu katliamdan 1 hafta önce hatta 1 gün önce intihar etse ben de açıkçası şüphelenmezdim. Gerçekten de sıkıntıları var, intihar etti derdim. Ama bu olaydan 1 gün sonra adam kendini sözde öldürüyor. Acaba bulduğu bir delil yüzünden mi öldürüldü, yoksa devamı gelecek market olayını mı bildi de öldürüldü ?
 
7 Ocak'ta dergi katliamı gerçekleşiyor. Polis, bu olayı araştırmaya başlıyor. Ve ayın 8'inde birdenbire intihar edeceği tutuveriyor.

Böyle bir saçmalığa inanmam asla mümkün değil. Bu katliamdan 1 hafta önce hatta 1 gün önce intihar etse ben de açıkçası şüphelenmezdim. Gerçekten de sıkıntıları var, intihar etti derdim. Ama bu olaydan 1 gün sonra adam kendini sözde öldürüyor. Acaba bulduğu bir delil yüzünden mi öldürüldü, yoksa devamı gelecek market olayını mı bildi de öldürüldü ?
Doğru tespitler.
Bunlardan her şey beklenir.
Aynı durum bizde de söz konsu değil mi, hatırlayalım, kocaaa mit müdürü dememiş miydi Suriye'den 2 tane füze fırlatayım Suriye'ye müdehalemiz meşru duruma gelsin..
Bu durum tüm dünyada aynıdır aslında.
Kendi ayağına sıkar, bunu bahane edip sana-bana saldırırlar.

Mesela fuatavni yi duymuşsunuzdur.
Bir kaç gün önce tivit atmış yine:
YEZİD AVM ve AKP binalarına saldırı planı hazırladı, diye.

İşte bunlar böyle bir şey...
 
Üst Alt