Türkiye Deccal...

Bu kesimleri temsil eden ve çeşitli kitapların yazarı olan Joel Richardson, İncil’deki kehanetlerden yola çıkarak Türkiye ile Hz. İsa’nın dönüşünden önce dünyaya hâkim olacağı belirtilen “deccal” arasında benzerlikler kurdu.

Özellikle “Fetih 1453” filmine dikkatleri çeken Richardson, Türkiye’nin bir dünya gücü olarak yükselmesinin İncil’in kehanetlerini doğrular nitelikte olduğunu iddia etti. Richardson, İncil’in de, sona doğru yaklaşılırken Türkiye’nin yükselişini öngördüğünü savundu. “WND” sitesine konuşan Richardson, “anti-İsa” diye tanımladığı deccalin Avrupa’da değil Ortadoğu’da ortaya çıkacağını iddia etti ve Türkiye’de de birçok kişinin İslami öngörülerin artık hayata geçtiği bir dönemde yaşandığına inandığını öne sürdü. Türkiye’nin Osmanlı dönemine duyduğu arzulara işaret eden Joel Richardson, Türkiye’nin Ortadoğu’da yeniden bir güç olarak yükselme isteğinin sadece İslami çevrelerin değil laik ve milliyetçi çevrelerin de arzusu olduğunu ileri sürdü.
haberin devamı..
 
selam ederim;

korkularının sebebi hıristiyanlıgın artık sona yaklaştıgını bilmeleridir. yanlızca hıristiyanlık degil bütün dinler sona yaklaşıyor aslında bu bir bitiş degil, topluca aynı fikirde birleşerek din kavramını ortadan kaldırmak ile olacak. hepsi birlesecek. korkuları yersiz
 
Üst Alt