• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Türkcell Lenovo Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası

Okunuyor :
Türkcell Lenovo Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Çok hızlı, çok yetenekli, çok hafif Lenovo Vibe X2 ve müzik severler için tasarlanan A319 şimdi Turkcell'de!

24 ay ve 12 ay kontrat seçenekleri ile LENOVO VIBE X2 ve A319 cihazlarına, size en uygun tarife ile sahip olabilirsiniz. Üstelik altın sarısı ve beyaz renk alternatifleriyle birlikte VIBE X2 ve tek renk seçeneğiyle A319 kontratlı satışları ile ilk kez Turkcell’de.

Lenovo A319 Cihaz Kampanyası

10222014104113AM_635_lenovo_rocstar_a319.jpeg

Dolby Ses Sistemi ile Müthiş Ses Kalitesi
Lenovo A319, Dolby Digital Plus özelliği sayesinde daha güçlü, derin ve gerçekçi ses kalitesi ile benzersiz bir ses deneyimi sunar. Üstelik Lenovo A319'un kutusundan çıkan özel kulaklıklarının kalitesi ise diğer telefonlarla birlikte verilen pek çok standart kulaklıktan çok daha yüksektir.

10 Saate Kadar Kesintisiz Müzik Keyfi
Müzik keyfinin bölünmesini kim ister? Lenovo A319'un pil ömrü, tüm gün boyunca cihazınızı prize takmadan dayanacak kadar uzundur. Üstelik Lenovo A319 ile tam 10 saate kadar kesintisiz müzik dinleyebilirsiniz.

Entegre Ön ve Arka Kameralar
Lenovo A319'un 5MP otomatik odaklamalı kamerası, daha net fotoğraf ve video çekmeyi kolaylaştırır. Ön kamerası ise görüntülü sohbetleri hem siz hem de arkadaşlarınız için çok daha kolay ve eğlenceli hale getirir.

Çift Çekirdekli İşlemci ile Kesintisiz Performans
Lenovo A319’daki çift çekirdekli işlemcinin gücü sayesinde, sık kullandığınız uygulamaların açılması veya bir sonraki şarkının çalması için beklemenize gerek kalmaz.

Lenovo A319 tarifeye ek 27,99 TL taksitle 24 Ay taahhütle Türkcell Bayileri'nde sizinle buluşmayı bekliyor!

devamı

Lenovo VIBE X2 Cihaz Kampanyası

VIBE-X2-5.jpg

Gerçek 8 Çekirdek Hızı
Lenovo VIBE X2’de Mediatek 8 çekirdekli işlemci bulunuyor. Adeta 8 vitesli aracı andıran hızı ile performansın doruklarına çıkmaya hazır olun. Tüm uygulamalarda, sosyal medyada, oyun oynarken ya da film izlerken hızdan taviz vermeyen VIBE X2, bu sayede %20 tasarruf sağlayarak pil ömrünü de uzatıyor.

Çok Hafif, Çok İnce
Lenovo VIBE X2, özel tasarımı ile diğer akıllı telefonlardan çok daha farklı ve çarpıcı. Üstelik sadece 7.2 mm inceliğinde ve farklı renk tonlarıyla özel bir tasarıma sahip. Şıklığı ve inceliği ile dikkat çeken Lenovo VIBE X2’nin en önemli özelliği ise çok hafif olması. Lenovo VIBE X2 sadece 120 gr.

Selfie Çekmek Artık Çok Kolay
Selfie çekmek için sadece ekrana dokunmak zorunda değilsiniz! Lenovo VIBE X2’nin 5 farklı selfie çekim özelliği ile selfie çekmek artık çok kolay. Göz kırparak, gülümseyerek, el sallayarak ya da 3 saniye geri sayım modunu ayarlayarak her açıdan istediğiniz selfie’yi çekebilirsiniz.

Lenovo VIBE X2 tarifeye ek 68,99 TL'den başlayan taksitlerle 24 ay taahhütle Türkcell Bayileri'nde sizinle buluşmayı bekliyor!

devamı
 
Üst Alt