• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Türk Sinemasının En Çok Yakışan Çifti Kim?

• Konbuyu başlatan Gül@y
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 12
  • Görüntüleme 3K

Türk Sinemasının En Çok Yakışan Çitfi Kim?

• Kullanılan toplam oy
    18

Gül@y

Kıdemli
Üye
Arkadaşlar sizce türk sinemasının en çok yakışan çifti kim? hadi beraber yorumlayalım:Entusiasmado:

SGOR

Kıdemli
Üye
Türkan Şoray/Kadir İnanır

bu ikiliyi daha çok severek izlediğim için sanırım..

k.mutluluk

Amatör
Üye
sevgili Gülüm

şıklar çok zorlayıcı hakkaten,hepsi çok değerliler ama illede tercih yapmak gerekir ise;

hmmm..

Türkan ŞORAY-Kadir İNANIR..:Entusiasmado:

sevgi neydi..?
sevgi emek' ti..

hiç unutamadığım filmin bir kesiti...

Gül@y

Kıdemli
Üye
sevgili Gülüm

şıklar çok zorlayıcı hakkaten,hepsi çok değerliler ama illede tercih yapmak gerekir ise;

hmmm..

Türkan ŞORAY-Kadir İNANIR..:Entusiasmado:

sevgi neydi..?
sevgi emek' ti..

hiç unutamadığım filmin bir kesiti...
ya tamam bende bu çifti çok seviyorum ama.Tarık akanla gülşen bubikoğlunun filimlerine bayılıyorum.gülşen bubikoğlu kaçıyo Tarık akan kovalıyo süper cidden çok gülüyorum vede zevkle izliyorum.Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar:)

guzin_abla1

Tecrübeli
Üye
ya tamam bende bu çifti çok seviyorum ama.Tarık akanla gülşen bubikoğlunun filimlerine bayılıyorum.gülşen bubikoğlu kaçıyo Tarık akan kovalıyo süper cidden çok gülüyorum vede zevkle izliyorum.Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar:)

Evet canım bende seçenek çok olmadığı için birtane gerçek anlamda yakışanlara oy kullandım ama Gülşen Bubikoğlu ve Tarık Akan flimlerinede gerçekten bende hayranım hala izliyorum dönem dönem amaaaaaa Kadir ve Türkan olayı tartışılamaz be gülüm ayrı bir şey o helede Al Yazmalım,Bodrum Hakimi veeee Devlerin Aşkı öldüm bu flimlerde ben....

Mevt

Tecrübeli
Üye
seçenekler güzel hepsi birbirinden kıymetli sanatçılar.
ben kadir inanır türkan şoray ikilisine oy verdim ama az sonrada aklıma cüneyt arkın filiz akın ikilisi geldi keşke onlarda olsaydı.

toprak81

Tecrübeli
Üye
tam unutmaya baslamıstım nerden aklıma geıtırdınız turkan sorayı :Triste: aynı kusagın ınsanları olsaydık bı yolunu bulup ne yapıp ne edıp onunla tanısırdım napım hayranım ona zaten bu zamana kadar ıkı kadından etkılendım bırı ılkokul ogretmenım bırıde turkan soray:Cachondon:

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
bende 3 şıkka oy verdim yani gülşen bubikoğlu ve tarık akan bayılıyorum bu çifte gülümüm dedigi gibi bir kaçıyor diğeri kovalıyor harika flimler miş

sheytan

Tecrübeli
Üye
Cevap: Türk Sinemasının Gelmiş Geçmiş En İyi Çifti Sizce Kim?

Filiz Akın-Tarık Akan çiftini çok yakıştırıyordum..

fadilgenc

Amatör
Üye

hülya koçyiğit- cüneyt arkın

Karakarizma

Kıdemli
Üye

ZAten siz benimle aynı düşünceyi paylaşmıssınız.
Kadir İnanır - Türkan Şoray 1 numaram
Tarık Akan -- Emel Sayın 2 numaram
Ediz Hun Hülya Koçyiğit 3 numaram.

kAoSs

Amatör
Üye

gülşen bubikoğlu-tarık akan üstüne tanımammm

Üst Alt