• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Türk milleti haine karşı tek yürek

  • Konbuyu başlatan suur_r
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 1K

Okunuyor :
Türk milleti haine karşı tek yürek

suur_r

Amatör
Üye
Türk milleti haine karşı tek yürek

MEHMETÇİĞE saldırı milletin sabrını taşırdı. Kütahya’da Türk bayrakları taşıyan gençler, “Ne mutlu Türk’üm diyene” sloganlarıyla yürüyüp İstiklal Marşı’nı okudular. Bursa’da Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği gösteri yaptı, Ankara’da ise Tüm Şehit Ailelerine Hizmet Derneği üyeleri DTP hakkında suç duyurusunda bulundu.

Hainlere öfke yağıyor
Bebek katili Öcalan’ı cezaevi koşullarını bahane ederek sokaklara dökülen bölücülerin eylemleri ve Tokat’taki hain saldırı, vatandaşın sabrını taşırdı. İstanbul, Kütahya ve Bursa’da teröristlere lanet yağdırıldı
Yurt genelinde sokakları ‘Ne Mutlu Türküm Diyene’, ‘Şehitler ölmez, vatan bölünmez’ sloganlarıyla inleten vatandaşlar teröre tepki gösterdi.
Haber: Önsel ÜNAL
Türkiye’yi savaş alanına çeviren bölücülere ve Tokat’ın Reşadiye ilçesindeki 7 askerin şehit edildiği saldırıya tepki gösteren vatandaşlar sokaklara döküldü. Yurt genelinde düzenlenen gösterilerle teröre lanet yağdırıldı.

‘Hepimiz Mehmediz’
Kütahya’da Dumlupınar Üniversitesi öğrencilerinden oluşan kalabalık bir grup, Atatürk Bulvarı’nda toplandı. Ellerinde Türk bayrakları bulunan gruptakiler, “Ne mutlu Türküm diyene”, “Hepimiz Mehmediz” sloganları attı. Öğrenciler terörü kınayan bir basın açıklaması yaptıktan sonra dağıldı. İstanbul’da ise Marmara Üniversitesinde (MÜ) bir grup öğrenci, 7 askerin şehit olduğu saldırıyı protesto etti. Göztepe Yerleşkesi’nde toplanan, öğrenciler ellerinde “Açılımlarla bölünmeyeceğiz, teröre geçit vermeyeceğiz” yazılı pankart ile ana giriş kapısına kadar yürüdü. Grup adına açıklama yapan Mert Alparslan, “Geçen haftalarda, dağdan davul-zurnayla karşılanan teröristlerin Reşadiye’de Mehmetçik’e pusu kuranlar olmadığına, açılımın sahipleri bizi ikna etsin” dedi. Açıklamanın ardından öğrenciler dağıldı. Hainler Bursa’da da lanetlendi. Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği tarafından basın açıklaması yapıldı.

Utanmadılar, sıkılmadılar
Dernek Genel Sekreteri Haşim Sivri, şehitlerin 2 metre karelik mezarda yatmasına karşın teröristbaşı Abdullah Öcalan’ın İmralı’daki yeni hücresini beğenmemesine tepki gösterdi. 10 Aralık İnsan Hakları Günü’nde bir kez daha haykırdıklarını belirten Sivri, “Utanmadılar, sıkılmadılar teröristleri Habur’da krallar gibi karşılayıp teröristin sırtını sıvazlayarak teröre teslim olup, Tokat’ta 7 yavrumuza yönelik saldırıya davetiye çıkardılar” dedi.

yenicaggazetesi.com.tr
 
Üst Alt