• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Türk kadını maymun gibi sokağa çıkıyor

Okunuyor :
Türk kadını maymun gibi sokağa çıkıyor

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Türkiye’nin ilk makyaj DVD’sinin tanıtımında Fatih Aksoy'dan şok açıklama

Tülin Şahin, bir ilke imza atarak Türkiye’nin ilk makyaj DVD’sini hazırladı. MED Yapımve dünyaca ünlü kozmetik firması Oriflame işbirliğiyle hazırlanan makyaj DVD’si, geçtiğimiz günü Titanic Otel’de gerçekleştirilen basın toplantısı ile tanıtıldı. Tülin Şahin, Med Yapım Genel Müdürü Fatih Aksoy ve Oriflame Türkiye Genel Müdürü Johan Larsson’un katılımıyla gerçekleşen toplantıda, makyaj DVD’si hakkında bilgi verildi. Türkiye’de bir ilk olan DVD’nin Türk kadınına makyaj yapmayı öğretmesini umduğunu söyleyen Fatih Aksoy, “Bizim kadınlarımız, gerçekten makyaj yapmasını bilmiyor. Maymun gibi sokağa çıkıyorlar. Umarım bu sayede, kendilerine yakışan makyaj seçimini gerçekleştirip, daha doğru şeyler yapabilirler”
magazin.haberturk.com
Fatih Aksoy'un sözleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Haklımı sizce?

Son düzenleme:

atmaca34

Kıdemli
Üye
Kim bilir belki de çok daha çağdaş,çok daha medeni görünmek adına bazı yerlerini boyayan kişilere hitaben söylemiş olabilir.Yinede tanımı yanlış diyorum.Bunun adı türk kadınları olmamalıydı.Bunun adı benim çevremdeki kadınlar maymunlar gibi sokağa çıkıyor olmalıydı.Ve ya ben çevremdeki kadınları maymun olarak görüyorum diyebilirdi.Sözlerine türklüğü veya türk insanlarını karıştırması cehaletinin bir yansıması olabilir.Türk kadınlarının adını ağzına almak istiyorsa önce türk erkekleriyle bir görüşme yapması gerekir, diye düşünüyorum...

Masterlord

Kıdemli
Üye
maymun benzetmesi hiç yakışmamış

haddini fazlasıyla aşmış

ben ne makyajlılar gördüm, 2 kilo boya
onlarda maymun gibi

bazı kadına doğallık yakışır
güzellik göreceli kavramdır

Yakamoz

Amatör
Üye
Kişi kendine yakıştırıyorsa yaptığı makyajı giydiği kıyafati(-ki yakıştırmasa giymez-yapmaz) kimin üstüne vazife laf söylemek!!!

Üst Alt