• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Türk kadını kısa ömürlüymüş

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkeğinin ömrünün kadından uzun olduğu 20 ülkeden biri Türkiye

İNSANİ GELİŞİMDE SON SIRA
Yine Dünya Sağlık Örgütü’nün verilerine göre 2001 yılında Türkiye’de ortalama yaşam süresi 62.9 yıl. Bu ortalama yaşam süresiyle Türkiye, Dünya
Sağlık Örgütü’ne üye 191 ülke içerisinde 73’üncü sırada yer aldı.
Dünyada erkeğin ortalama ömrünün kadından fazla olduğu yalnızca 20 ülke
bulunuyor. Türkiye, erkeklerin ortalama yaşam süresinin kadınlardan fazla
olduğu ülkelerin başında ilk sırada yer alıyor.
OECD raporuna göre Türkiye, İnsani Gelişim Endeksi değeri açısından OECD bölgesi içinde son sırada.

-BaDe-

Kıdemli
Üye
Çevremde gördüklerim bunun tam tersini doğruluyor ama, nedense dul kadın dolu her taraf.
Evlenmiyolar bide, kocalarını öbür tarafa postalayıp emekli maaşlarıyla elekçi gibi geziyolar =))

mopsy

Emektar
Üye
Çevremde gördüklerim bunun tam tersini doğruluyor ama, nedense dul kadın dolu her taraf.
Evlenmiyolar bide, kocalarını öbür tarafa postalayıp emekli maaşlarıyla elekçi gibi geziyolar =))
Merhaba!

Sn.BaDe
Ilk defa bu forumda erkekler lehine
Sn.Adminin birsey astigini gordum.
Onuda siz torpilliyorsunuz.
Birakinda biraz keyfini surelim.....

-BaDe-

Kıdemli
Üye
Ayinesi iştir kişinin alıntıya bakılmaz.
Bunun için kapak konuya göz atın derim buyrun;http://www.supermeydan.net/forum/forum314/thread59336.html
Bundan sonraki yorumlar ne olacak? Aynen benim yorumum gibi, eee o zaman neden dul kadın dolu her taraf, kafalarında topuz, bitaraflarında daracık etekle o gün senin bu gün benim dolaşan erkekler değil herhalde.
Bunun farkında olan sazan gurubu biz kadınlar atlayacağız hemen yok efendim işin aslı budur diye, adminde heh işte diyecek bak nasılda geldiniz oltaya. E aklın yolu bir, içime baktım kendimi gördüm... Bu tarz lehine görünen konular aslında tam da aleyhedir, siz de bunun farkındasınız da, işşşşte....

Allah Allahhhh çekilmez iş, zor zanaat, ömür törpüsü bu kadınlar, severim sayın hemcinslerimi =)

mopsy

Emektar
Üye
Merhaba!

Sn.BaDe verdiginiz linkten alinti

ERKEKLERE NE OLUYOR?

Orta yaştaki erkeklerde vücut anatomik açıdan gelişimini tamamlamış, beyin ise gerek işleyiş gerekse kapasite açısından en üst seviyeye ulaşmış oluyor.

Ancak yaş ilerledikçe beyin kanlanmasının bozulması, testosteron ve androjen gibi hormonların azalmasıyla işleyiş ve fonksiyon gerilemeye başlıyor. Genetik ve çevresel etkenlerle oluşan hipertansiyon, şeker hastalığı vb. unsurlar bu süreci hızlandırıyor. Bu yaşlarda hipofiz bezinin işleyişi bozuluyor ve erkeklerde testosteron hormonu salınımı azalıyor.
Sn.Admin bizi boyle koruyorsa,
Demek elestirmek istese yandik.....

Masterlord

Kıdemli
Üye
kim demiş erkeğin ömrü uzun diye

nasıl erkeğin ömrü uzar.. kadının sesini keserse
yoksa Azrail o erkeğe bileti çabuk keser

çene kadar berbat bisey yok
vır vır vır
sinek vızıldaması gibi
o seni kemirceğine sen karsındakini kemir

fazla bisey yazmaya gerek kalmamış
cevredeki genel tablo bu sekilde

eşitlik
hak
hukuk
özgürlük diyince evlilikte
erkek çok çabuk ölür haliyle.... bunu yazmak için prof olmaya gerek yok sanırım...

SOSYALİST

Bağımlı
Üye
İNSANİ GELİŞİMDE SON SIRA
Yine Dünya Sağlık Örgütü’nün verilerine göre 2001 yılında Türkiye’de ortalama yaşam süresi 62.9 yıl. Bu ortalama yaşam süresiyle Türkiye, Dünya
Sağlık Örgütü’ne üye 191 ülke içerisinde 73’üncü sırada yer aldı.
Dünyada erkeğin ortalama ömrünün kadından fazla olduğu yalnızca 20 ülke
bulunuyor. Türkiye, erkeklerin ortalama yaşam süresinin kadınlardan fazla
olduğu ülkelerin başında ilk sırada yer alıyor.
OECD raporuna göre Türkiye, İnsani Gelişim Endeksi değeri açısından OECD bölgesi içinde son sırada.
Alıntıdaki gelişmeler, çevre koşullarının ve yaşam biçiminin insanlar üzerindeki etkisine yüzlerce örnekten biri.
Bu da evrimselleşmeye tekabül etmektedir.:eek:k:

Üst Alt