Turan Dursun neden öldürüldü?

Turan Dursun yasarken simdi ona küfredenlerin, argümanlarini kücümseyenlerin ''feristahi'' bile karsisina gecip tartisamamisti. Ayrica sert uslubu, yikici ve ikna edici elestirileri yobazlari cileden cikardi. Elbette insanin yasam hakkini hic kimse - hicbir nedenle alamaz, müslümanlarin fasistleri T.Dursun'u yasatarak islami yüceltecekken, onu katlederek islama zarar verdiklerini anlayamayacak kadar akilsizdirlar.

Vayy be ne adammış kimse onla tartışamazmış. Bu gün olsa tartışabilecek çıkar heralde. Mesela içlerinden biride başbakan. :)) Ve daha niceleri....

ne hikmetse nerde bir faili meçhul olsa müslümanların üzerine yıkılmaya çalışılır.
doğu perinçekle dostluğuda hatırlanırsa belkide ergenekon tarafından kullanılmış sonrada öldürülerek yine bir karışıklığa hizmet etmiş biridir.

yarğılandılar süikastçılar.ne oldukları belli.biri hala firarda almanyada olduğu sanılıyor.kimbilir hangi cemaatin beslemesi olarak yaşıyor.

Vayy be ne adammış kimse onla tartışamazmış. Bu gün olsa tartışabilecek çıkar heralde. Mesela içlerinden biride başbakan. :)) Ve daha niceleri....

Tartisamazmis degil, elbette cahil cürreti ile -simdi bile arkasindan atip tutan yiginla cahil cühela tartisirdi mutlak ama bu cahil cühela muhatabi degil: bunlarin ''feristahi'' cikamadi karsisina. Demek istedigim bu. Yoksa öldükten sonra cürütülen tezleri, cevap veremeyecek oldugundan dolayi cahil cühela takiminin küfürleri kendi kibirlerindendir, baskada diyecek sözleri ve tutumlarida yoktur : küfürlerinden ve kibirlerinden.

Bu arada T.Dursun'u derin devlet öldürmüs olamaz... Bunda hicbir mantik yok cünkü: onu katledip memleketteki ''milyonlarca'' dinsizi ayaklandirmayi düsünmek derin devletin derin düsünsel birikimine ters orantili.

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

Sn.spartaküs,nerelerdesiniz...Bayağı uzun zamandır görmüyorum sizi,umarım sorun yoktur..

Sağlıcakla kalınız...

bu arada turan dursun sitesinde
onun bilgilerinin ışığında ve geliştirerek bir çok gerçeklerede ulaşıldı.
mucize yalanları olsun
turan dursunun bahsetmesine müsade tanınmayan meseleler olsun
bilimsel gelişmeler çerçevesinde olsun
bir çok şey bu sitede konuşuluyor.
ben net olarak gördümki o sitede, burda konuşan bazı şahıslar susmak zorunda kalıyor.

Ben tavsiye etmiyorum o siteyi. Fasist dinsizler kayniyor, tek kelime etse bir müslüman: küfürleri sayiyorlar ardi-ardina.

Tesekkürler sevgili Bursali, geldik burdayiz iste :)

B

bursali68

Ziyaretci
Ben tavsiye etmiyorum o siteyi. Fasist dinsizler kayniyor, tek kelime etse bir müslüman: küfürleri sayiyorlar ardi-ardina.

Tesekkürler sevgili Bursali, geldik burdayiz iste :)

Merhaba,

Hoşgeldin...Seni görmek güzel...

Ayrıca konu ile ilgili midir değil midir tam bilemem ancak sadece o sitede değil gerçekten bir çok sitede ters görüşler yüzünden kişiler " küfürlere " maruz kalıyor...Paylaşım sitelerinde neredeyse " küfür paylaşımı " moda oldu sanki...

Sağlıcakla kalınız...

Üst Alt