• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

ttnet 8 mbps 1 yıl sonra hız düşmesi??

buraksbors

Acemi
Üye
Bir arkadaşım yaklaşık 1 yıl önce 8 mbit'e kadar sınırsız internete geçmiş, ilk geçtiğinde torrent kullanarak bir dosyayı 700 kb/sn hızla indirirken şu an bu hız 20ye duşmuş ve bu olayın aylık 15gb'yi geçmekle falan alakası yok eğer bu olayı yaşayan başka birsi varsa lütfen cevap versin aynı şeyin benim de başıma gelmesini istemiorum

Masterlord

Kıdemli
Üye
simdi hız 8 mbit e kadar olduğu için

sabit 8 mbit diye bisey söz konusu değil

bi gün 800 ile indirir, diğer gün 100, daha sonraki gün 40 ile
yoğunluğa bağlı bi durum diye düşünüyorum

çevresinde internet bağlanmamış gelişmemiş semtte oturanlar hızlarının hiç düşmediğini söylüyorlar
sürekli mesela 600 ile indiriyorlarmış

15 gb olayıda zaten iyice bezdiriyo

alanlara tavsiyem 8mbit sınırsız alın
yok ekonomik durumum kaldırmaz diyenler varsa onlarda katlanacak bu duruma

yukardaki soruna gelince
normal bi durum değil
arkadasın kanser olmadan gitsin bi ttnet bayisiyle görüşsün
20 kb hız rezalet....

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Bir arkadaşım yaklaşık 1 yıl önce 8 mbit'e kadar sınırsız internete geçmiş, ilk geçtiğinde torrent kullanarak bir dosyayı 700 kb/sn hızla indirirken şu an bu hız 20ye duşmuş ve bu olayın aylık 15gb'yi geçmekle falan alakası yok eğer bu olayı yaşayan başka birsi varsa lütfen cevap versin aynı şeyin benim de başıma gelmesini istemiorum

simdi hız 8 mbit e kadar olduğu için

sabit 8 mbit diye bisey söz konusu değil

bi gün 800 ile indirir, diğer gün 100, daha sonraki gün 40 ile
yoğunluğa bağlı bi durum diye düşünüyorum

çevresinde internet bağlanmamış gelişmemiş semtte oturanlar hızlarının hiç düşmediğini söylüyorlar
sürekli mesela 600 ile indiriyorlarmış

15 gb olayıda zaten iyice bezdiriyo

alanlara tavsiyem 8mbit sınırsız alın
yok ekonomik durumum kaldırmaz diyenler varsa onlarda katlanacak bu duruma

yukardaki soruna gelince
normal bi durum değil
arkadasın kanser olmadan gitsin bi ttnet bayisiyle görüşsün
20 kb hız rezalet....
Sınırsız internette(net limitsiz paketi)adil kullanım kotası olan 25 GB'yi aştığında internet hızınız 1 Mbps'a düşer.Ve asla hattınız desteklemediği sürece 8 Mbps kadar hız alamazsınız.Bu yüzden dikkat ederseniz müşteri hizmetleri asla 8 Mbps hız demez 8 Mbps kadar hız der..

Üst Alt