• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Trip makinesi:Kadınlar

  • Konbuyu başlatan Gül@y
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 4K

Okunuyor :
Trip makinesi:Kadınlar

Gül@y

Kıdemli
Üye
Bir hatun aldık trip makinesi çıktı.

Şimdi sorarım size ey erkekler! Kaçınız sevgiliniz veya eşiniz tarafından cinsel ambargoyla aylarca karşı karşıya kaldınız? Birçoğumuz buna mahsur kaldık hemde bir değil onlarca kadın tarafından. Cinsellik erkeklerin hayatında ne kadar kilit nokta olursa kadınlar içinde maalesef bir o kadar silah oluyor. Bu gece başım ağrıyor veya çok yorgunum laflarını duymaktan bıksanızda tüm ipler unutmayın ilişkinin başından beri kadınlardadır. Bu temel kuraldır, sakın unutmayın hem cinsellikte hem de aranızdaki ilişkide.

Kadınların en büyük silahı "trip" denilen şeyi kim icat ettiyse hay… diye bir cümleyle başladığınızı biliyoruz. Trip’in anlamı peki lugatlarda ne olarak geçmektedir:

Trip: Sekmek, tökezlemek, ayağı takılmak, sürçmek, hata yapmak, çelme takmak, düşürmek (birini), Uyuşturucu maddenin etkisinde olma, keyif hali.

Anlamlarından da anlaşılacağı gibi trip pekte iyi birşey değil. Tabii bunların arasında en kötüsü bir kadının trip atma kuşağına girmesidir. O süreç içerisinde sizinle hiç konuşmayan, surat yapan, poposunu dönüp uyuyan, size güle güle bile demeyen bir kadın vardır. Cinsellikte ki trip ise tam t***** bir ambargodur. Erkeklerin yaşam pınarı cinselliği iyi bilen kadınlar stratejik bir hamleyle size cinsel tripleriyle hayatı dar edebilir.

Peki bu trip durumlarından nasıl çıkabilirsiniz?

Kadınların trip atma durumları sizden çok istedikleri birşeyi yapmamanız, verdiğiniz bir sözü tutmamanız, satış yapmanız, aldatmanız veya bir yanlış hareket yapılması halinde ortaya çıkar.

Bu durumlardan kaçmak için size öneriler vereceğim!

-Bir yanlış hareket sonrası aldığınız trip sürecini gördükten sonra aynı hareketi en azından o sene içerisinde bir daha tekrarlamamaya çalışın. Unutmayın kadınlar ne unutan nede unutturan varlıklardır. Sizin yanlışınızı tekrarlamanızı bekleyeceklerdir.

-Cinsel tripleri ise tamamen kafanıza takmadan sanki sizin için o verdiği ceza önemli değilmiş gibi davranarak atlatabilirsiniz. Bir hafta gerekirse cinsel bir münasebet yaşamayın. Bir hafta sonrasında ise çok özel bir sürprizle onu etkileyin. İşte o geçen sürede hem ona vakit vermiş hemde sürpriz faktörünün güzelliğini keşfedin.

-Unutmayın kadınlar trip attıkları zaman üzerlerine gelinmesi isteselerde tartışmayı büyütmeye çalışmanız onunda işine gelecektir. Tartıştıkça batacağınız için hemen o olayı örtbas işlemlerine başlayın. Eğer açsa ona evde bişiyler hazırlayın, küçük jestler ve yardımlar edin. Onu yumuşatmanız için birazcık fedakar olmanız gerekecek.

-Gerekirse eve misafir çağırın sizinle hiç konuşmayan sevgiliniz ortak arkadaşlarınız gelince zorunluluktan muhabbete girecek ve sizin yaptığınız onu övücü ortak konuşmalarla havayı yumuşatmış olacaksınız.

-Hediye faktörü her zaman işe yarar. Kadınlar hediyelere bayılırlar unutmayın. Ama abartmadan yapın yoksa trip alışkanlığını ona kazandırmış olursunuz.

-Yüzyüze iletişim yerine mailler, küçük notlar veya mektuplarla aranızı düzeltmeyi deneyin. Orada yazacağınız dokunaklı cümleler eski duruma dönmenize daha hızlı yardımcı olacaktır.

Kadınlar trip makineleri midir?

"Evet" hemde en iyisinden.

Her kadının trip attığını düşünürsek; bir ilişki sürecinde bizimde kadınlar kadar kafa yorarak taktiksel oynamamız gereklidir.

Unutmayın zafere giden yol her zaman zorlu ve dikenlidir.

aşkmen
 

tunakan

Tecrübeli
Uzaklaştırıldı
tek dileğim trip atma olayının olimpik yarışma haline getirilmesidir.

yemin ederim Türk kadınları olimpiyat rekorları kırarak şampiyon olurlardı!!!
 
Üst Alt