• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Traş yetmez

  • Konbuyu başlatan mopsy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 1K

Okunuyor :
Traş yetmez

mopsy

Emektar
Üye
Merhaba

Traş olduk, bitti Bitti mi gerçekten? Tabii ki hayır? Cildinizin bozulmaması ve yakışıklılığınıza halel getirmemesi için birkaç küçük işiniz daha var

Kolonya cildinizi kurutur. Bunun yerine bir bakım losyonu edinin. Ama sakın denemeden ve cildinize uygunluğunu iyice araştırmadan kullanmayın.

Losyonla yetinmeyin, erkeklere özel nemlendirici kremlerden birini alın. Cildinizin kurumasına izin vermeyin.

Arada bir yüzünüzü sıcak suyla yıkayın, bu derin bir temizlik yapmanızı sağlayacak. Fakat hemen sonrasında gene nemlendirmeyi unutmayın.

Traş losyonunuzu bir kilometre öteden koklanabilecek kadar kullanmayın. Size özel kokuyu alabilmek için yanınıza sokulmak zorunda kalsınlar.

Yüzünüzü sabunlamanız gerektiğinde bitki özlü sabunlar tercih edin. İçerdikleri bitki özleri cildinizi beslerken, kokuları da ruhu besleyecektir.

Bunların her birini ayrı ayrı kullanın. Önce bitki özlü sabun, üzerine losyon, bir de deodorant ya da parfüm tuhaf bir karışım olur, öyle kokmak istemezsiniz.

Yanık ten fantazisinin kadınar üzerindeki etkisi tartışılmaz. Ancak kavrulmuş ve güneş yaraları içindeki bir ten aynı etkiyi yaratmaz. O yüzden güneş kremi kullanmaktan sakınmayın.

Kırmızı et, hamburger, ketçap ve tabii mayonez Uzak durun. Sivilceler de sizden uzak dursunlar

Haftada bir yüzünüze bildiğiniz maden suyuyla masaj yapın. O minerallere yaşlandıkça daha da çok ihtiyacınız olacak.

Kepekler sadece saç diplerinizde değil, cildinizde genel bir kurumanın işaretidir. Kepeklerle mücadele ederken bir yandan da cildinizin kurumasına karşı yukarıda sözünü ettiğimiz önlemleri alın.
 
Üst Alt