Trabzon Yabancı Dil Kursları

Bordo Bilgilsayar Ve İngilizce Kursu
Trabzon Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Bordo Bilgilsayar Ve İngilizce Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Bordo Bilgilsayar Ve İngilizce Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Bordo Bilgilsayar Ve İngilizce Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: TRABZON / MERKEZ
Adı: BORDO BİLGİLSAYAR VE İNGİLİZCE KURSU
Adresi: KEMERKAYA MAH. BALIKPAZARI SOK. NO:14/A TRABZON
Telefon Numarası: 4623231136

Büyük Temel Yabancı Dil Kursu

Trabzon Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Büyük Temel Yabancı Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Büyük Temel Yabancı Dil Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Büyük Temel Yabancı Dil Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: TRABZON / MERKEZ
Adı: BÜYÜK TEMEL YABANCI DİL KURSU
Adresi: UZUN SOK.OFLUOĞLU İŞ MERKEZİ NO:24 KAT:2 TRABZON
Telefon Numarası: 4623232363

Teorem İngilizce Kursu

Trabzon Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Teorem İngilizce Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Teorem İngilizce Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Teorem İngilizce Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: TRABZON / MERKEZ
Adı: TEOREM İNGİLİZCE KURSU
Adresi: CUMHURİYET MAHALLESİ UZUN SOKAK TURAN KARDEŞLER İŞ MERKEZİ KAT:1-3 TRABZON
Telefon Numarası: 4623217475
Faks Numarası:
E-mail Adresi: webmaster@teol.biz
 

Benzer konular ↴

Benzer konular ↴

Üst Alt