• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Toyota Yaris 1.4 D-4D Dizel Yakıt tüketimi ve Teknik özellikleri hakkında yorumlar

Okunuyor :
Toyota Yaris 1.4 D-4D Dizel Yakıt tüketimi ve Teknik özellikleri hakkında yorumlar

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Toyota Yaris 1.4 D-4D Dizel , 90 bg Düz vites veya Multidrive S otomatik vites Benzinli Yakıt tüketimi ve Teknik özellikleri hakkında kullanıcı yorumları

Yakıt Sistemi: Common Rail Direkt enjeksiyon
Motor hacmi (cc): 1364 cc
Maksimum Güç (PS) (PS): 90
Maksimum güç (KW/dd) :66/3800 KW/dd
Maksimum tork (Nm/dd) :205/1800-2800 Nm/dd

Toyota Yaris 1.4 Dizel performans
Maksimum hız (km/sa): 175 km/sa
Hızlanma (0-100 km/sa) (sn): 10,8 sn

Toyota Yaris 1.4 Dizel yakıt tüketimi
Birleşik (lt/100km): 4,1 lt/100km
Şehir dışı (lt/100km): 3,6 lt/100km
Şehir içi (lt/100km): 4,9 lt/100km

NOT: Siz de Toyota Yaris 1.4 D-4D Dizel, 90 bg manuel sahibiyseniz, test sürüşü yaptıysanız veya herhangi bir şekilde kullandıysanız, yorumlarınızla yol gösterin

T

Tuçe.

Ziyaretci
Bütün Araba markalarının fiyatları çok farklı. Her model ve markaya göre değişik yorumlar var insanın kafası çok karışıyor. Bir araç hakkında birini iyi dediğine bir başkası kötü diyor. Bende hangi marka araç alacağıma kararsız kalanlardanım Bu segmentte hangi marka ve model araç alayım, Yaris'i önerirmisiniz veya hangi aracı önerirsiniz?

A

Atilla Özyılmaz

Ziyaretci
Toyota yaris 1.4d 2006 kullanıcısıyım inanılmaz konforlu ve tasarruflu. 90km/h 100km de yakıtı canlı canlı 3.5l dir arkadaşlar! Hayatım da böyle tasarruf lu araca binmemiştim. Artı hızlanma sı yüksek olup turbo kompresör lü bir araçtır. Virajlarda savrulan vb yoktur. Direksiyon çok hafif yol duruşu muhteşem.
Kesinlikle HERKESE tavsiye edebilirim. Kendim 28 e kazasız boyasıldım herkese bol seyirler.

Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt