Toyota Corolla mı, Volkswagen Jetta mı alınır?

Toyota Corolla mı alınır, Volkswagen Jetta mı?


  • Kullanılan toplam oy
    3
L

Login61

Ziyaretci
Yani aynı sınıf bile değil ki araçlar jetta nerdeyse passatla yarışta toyota henüz o hatlara gelemedi ki bugün piyasaya bakınız volkswagen acık ara önde ayrıca dsg sorun çıkarıyor diyenlere sesleniyorm.Sizler otomatik arabayi kullanmayi bilmiyorsunuz kaldiki jettalar yarı otomatik bazı durduğunuz veya yavasladiğiniz yerde bakınız araç kendini 2.vitesle kaldiriyor yani yarım debriyaj yapiyor sağa cekip ilk kalkısı manuel yapsanız dsgnin vay keyfine ben kullaniyorm gayet zevkli ama kullanmasını bile bilmiyorsanız manuel alın derim .dsg sorun yapiyor diyen arkadaslara sesleniyorum kitapçiği okuyun araç parketmeyi dahi bilmeyen bir çok insan var bir ip ucu verim araç duracaği parkedeceği yere getirin durun.Frene basın sonra vitesi N konumuna getirin sonra el frenini ckin ki şanzımana yük binmesn sonrasinda ise frene basarak p ye alın işlem bu kadar basit ama cogu insan duruyor direk p ye aliyor bu zararlo dsg için...Saygılarr
 
Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Hiç tartışmaya bile gerek yok. Her iki aracı kullanmış biri olarak kesinlikle Jetta. Lakin benim kullandıklarım düz vites.
 
T

Turkish_Eng

Ziyaretci
La, mal mısınız?
İlk videyoda adam VW (Volkswagen) T-Shirt ü giyiyor. Adam bir VW satıcısı, orası aşikar.

Volkswagen'i alın ondan sonra yok; ilk çalıştırmada motur yeterince ıstmamışsın, yok zamanında servise getirmemişsin, kah tubo sorunlarıyla, kah DSG (Doppelkupplungsgetriebe-ÇiftDebriyajBaskıBalatalıŞanzıman) problemleriyle uğraşın.

Honda, toyota, Subaru alınız, on sene boyunca, periyodik bakımlarını yaptırıp, sorunsuz kullanınız.

Bu Vılkswagen hayranları senede 5.000 km den fazla yol yapmayıp, şerhir içindeki caddelerde sağa sola caka satan, hava atan kişilerden oluşmakta!

Gerçekten uzun süre boyunca sorunsuz kullanabileceğiniz bir otomobil istiyorsanız, kesinlikle ama kesinlikle VW almayınız.

Haaa, illa Alman'ın gereksiz yere karmaşık hale getirilmiş teknolojisiyle üretilmişş bir otomobil alacağım diyorsanız, kesinlikle Mercedes marka otomobillerden şaşmayın.

Hem uzun vadede güvenilir, hem de yedek parça fiyatları uygun, hem de Türkiye'de otbüs ve kamyon üreterek Türkiye ekonomisne katkıda bulunuyorlar.
 
S

Ssss

Ziyaretci
Logan 61 otomotik vitesin amacı kolaylaştırmak degilmi sizin yorumunuz okurken bile DSG den uzak durun diyor
 
  • Etiketler
    toyota corolla volkswagen jetta
  • Üst Alt