• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

toprak altında yatan sevdiklerimiz

Okunuyor :
toprak altında yatan sevdiklerimiz

keçi kız

Amatör
Üye
kabristanları hiç riyarete gittinizmi mutlaka gitmişsinizdir.ordaki o sessizlik beni hep ürpertir. anam da babam da o toprağın altındalar. Geçen ziyaretlerinine gittim. Yasinlerini okudum topraklarını sevdim.Özlediğimi söyledim. beni duyduklarına emin olduğumdan sevindiklerini hissettim. Büyük bir iç huzuruyla ayrıldım o gün anamdan babamdan...... sizcede öyle değil mi kabristana gitmek huzurun ta kendisi değilmi?

sheytan

Tecrübeli
Üye
benimde kuzenim ve amcam vefat etti yani en çok dokunan onların ölümü oldu :( amcamı bayramda da ziyarete gidemedim :( unutulmuyorlar fakat yokluklarına alışılıyor yinede amcamda kuzenimde benim için çok önemliydiler ama söyleyemedim giderken yanlarında birsürüde pişmanlıklarımı götürdüler..:(

keçi kız

Amatör
Üye
benimde kuzenim ve amcam vefat etti yani en çok dokunan onların ölümü oldu :( amcamı bayramda da ziyarete gidemedim :( unutulmuyorlar fakat yokluklarına alışılıyor yinede amcamda kuzenimde benim için çok önemliydiler ama söyleyemedim giderken yanlarında birsürüde pişmanlıklarımı götürdüler..:(
yokluklarına alışılan kaybettiklerimiz ikinci derece akrabalarımız. ama söz konusu annen baban kardeşin gibi birebir akrabanlarınsa yoklukları ateşten gömlek ama herşeye rağmen hayat devam ediyor.

Üst Alt