Tokat Yabancı Dil Kursları

Anadolu Düzey Yabancı Dil Kursu
Tokat Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Anadolu Düzey Yabancı Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Anadolu Düzey Yabancı Dil Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Anadolu Düzey Yabancı Dil Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: TOKAT / MERKEZ
Adı: ANADOLU DÜZEY YABANCI DİL KURSU
Adresi: GAZİOSMANPAŞA BULVARI ALİ YÜCEL SPOR SALONU KARŞISI NO:156 KAT:2-3 TOKAT
Telefon Numarası: 3562124948
Faks Numarası:
E-mail Adresi: duzeyingilizce@mynet.com

Tokat Lider Yabancı Dil Kursu

Tokat Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Tokat Lider Yabancı Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Tokat Lider Yabancı Dil Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Tokat Lider Yabancı Dil Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: TOKAT / MERKEZ
Adı: TOKAT LİDER YABANCI DİL KURSU
Adresi: ALİPAŞA MAH.28. SOKAK G.O.P. BULVARI NO: 2 KAT: 3-4 / TOKAT
Telefon Numarası: 3562140024
Faks Numarası:
E-mail Adresi: ebubekir_ilikci@hotmail.com

Tokat Yıldız Dil Ve Bilgisayar Kursu

Tokat Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Tokat Yıldız Dil Ve Bilgisayar Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Tokat Yıldız Dil Ve Bilgisayar Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Tokat Yıldız Dil Ve Bilgisayar Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: TOKAT / MERKEZ
Adı: TOKAT YILDIZ DİL VE BİLGİSAYAR KURSU
Adresi: GAZİ OSMAN PAŞA BULVARI ŞÖFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER DERNEĞİ BİNASI KAT:3 TOKAT
Telefon Numarası: 3562129838
 
Üst Alt