Tilkiyim ben tilki..:))

Selamlar ;
başlığın devamında hemen sorayım "kürklerim nerede"..:))

Hayırdır postun burada olmasa dönmücekmiydin???
Bana bak tilkicik sen bir daha yok ol senin o tüylerini yolarımm bırakmam kürkçüye haberin olsun...:)

Bir daha tilkilik yapmayacağın umuduyla çok çok hoşgeldin diyorum hayatım..

kc3bcrkc3a7c3bc-dc3bckkanc4b11.jpg

Hayırdır postun burada olmasa dönmücekmiydin???
Bana bak tilkicik sen bir daha yok ol senin o tüylerini yolarımm bırakmam kürkçüye haberin olsun...:)

Bir daha tilkilik yapmayacağın umuduyla çok çok hoşgeldin diyorum hayatım..

Ekli dosyayı görüntüle 5109

hehehhe ne güzel karşılama oldu bu yahu
kürk meselesini çözdük ama "tilki"lik konusunda söz veremiyeceğim..:))
Mopsy nin dediği gibi "Kızıl Martı"yım ben her an karıştırır kızıla boyarım forumu haberin olsun deryacığım..:))
özlenmişsiniz ..

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Çok pişmanmışsın, dudaklarında sahte bile olsa bir tebessüm yokmuş. İçki nedir bilmezdin şimdi elinden düşmüyormuş kadehler. Sabahlara kadar super de tartışdığımız geceler canını yakıyormuş.
Özlüyormuşsun dudaklarından supermeydan düşmüyormuş. Sana kim forum dese için acıyormuş.
Herkese superi soruyormuşsun nasıl bensiz aktifmi? diye.
Aktif dediklerinde için ağlarken dudaklarında tebessüm sevindim diyormuşsun.
Herkes bir siteden bahsederken sen susuyormuşsun.
Bazen pişmanlık dökülüyormuş dudaklarından yüreğindeki çaresizlik. "Nasıl yaptım bunu nasıl ayrıldım o ortamdan, içimi ısıtan sıcaklığı nasıl söndürdüm" diyormuşsun. Geri dönebilmek için dualar ediyormuşsun. Hep aynı dileği diliyormuşsun "yeniden bir şans"

Sana söylüyorum iyi dinle. Her seçim bir vazgeçiştir derdim hep, sende seçiminin bedelini ödüyorsun.

Sen kendini affedip dönsen bile foruma, ben affetmem seni. Sana supersiz mutlu ol demiyeceğim mutlu olma hiç gülmesin yüzün içindeki acı hiç bitmesin. Bu ortamı haketmiyorsun çünkü....

Kalbimiz çok kırık mutlu değiliz aslında ama şimdi mutlu olduk, pişman olduğunu biliyoruz ya bizsiz mutlu olmadığını biliyoruz ya bu yeter bize....

Pişmansın demek.Yeni bir şans istiyorsun.
SEN TİLKİ OLABİLİRSİN AMA BİZİM YÜREĞİMİZ KÜRKÇÜ DÜKKANI DEĞİL!...

NOT: Şaka bir tarafa Bizim Tilkiler hayırsız çıktı, dönmüyorlar artık; Bazıları Lokanta açtı (internetbüs) yemek yapmasını öğretiyor, Bazıları ise çöl de Kuyu kazmaya başladılar su bulacaklarmış:)) İnşallah bahtsız bedevi misali kutup ayısına denk gelmezler:))

Kafama kocaman bir taş geldi. Haksız yere atsan da bu taşı, başım gözüm üstüne.

Üst Alt