• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Telekinezi ve Quantum... HAYAL ET, İNAN VE AKTAR!!!

Okunuyor :
Telekinezi ve Quantum... HAYAL ET, İNAN VE AKTAR!!!

Psiwave

Acemi
Üye
Merhaba arkadaşlar, telekinezi ve Quantum Teorisi'ne inanmayanlar ya da inanamayanlara güzel bir yazı olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle sizi düşündürtecek güzel bir konu olduğuna inandığım için bu konuyu açtım.

Öncelikle Quantum teorisi nedir?
Kısaca maddeyi anlamaya yönelik bir bilimsel araştırmadır. '' Madde nedir? '' sorusuna cevap aramaktır. Quantum'a göre maddeyi yaratan atomlar (elektron,notron,proton) ile gözlemci arasında bir ilişki olduğunu bize bilimsel olarak kanıtlamaktadır. Yani gözlemci bir maddenin farkındalığında oldğu andan itibaren elektronlar davranış değişikliği göstermektedir. Bu videoları izlemenizi kesinlikle tavsiye ediyorum. Quantum Teorisi'nin bilimsel olarak kanıtı bu videolarda anlatılmaktadır.

Video:
Quantum Teorisi: Kuantum Teorisi ; yaratıcı bir gücün, var olduğunun kanıtı mı ? Tanrının varlığı ? - YouTube
Telekinezi : Mert Çağatay Soylu - Kaşık Bükme Tekniği (Videolu Anlatım) - YouTube
----------
Quantum ve evren: (Bu videolar biraz uzun ama üstte ilk yazdığım ikisini izleyin.)
1.bölüm Evrenin Ötesine - Zaman (Bolum 1) - YouTube
2.Bölüm Evrenin Ötesine - Uzay (Bolum 2) - YouTube
3.bölüm Evrenin Ötesine - Kuantum (Bolum 3) - YouTube


Peki telekinezi nedir?
Telekinezi bir hayal gücüdür. Buna beyin gücüde diyebilirsiniz. Bir nesneye fiziksel güç kullanmaksızın o maddeye etki edebilmektir.

Peki telekinezi'nin Quantum Teorisi ile ilgisi nedir?
Quantum teorisi telekinezi'nin bilimsel bir kanıtıdır. Genelde çoğu insan gözüyle görmediği için ya da gerçekten inanmadığı için telekineziye inanmamaktır. Çünkü günlük hayatta çok fazla görmezsiniz diye bir cümle kursam gerçekten çok yanlış bir cümle olur. Çünkü günlük hayatta yaptığınız herşey telekinezidir. Fakat kimsenin farkında olmadığı bir düşünce biçimi daha vardır ki o da nesneleri uzaktan hareket ettirme inancıdır. Bu inanç kimisinde vardır, yoğundur kimisinde yoktur ama geliştirilebilir. Bu insanoğluna verilmiş bir yetenektir ve herkesde vardır. Fakat telekinezi öğretilemez. Sadece bu durumu kendi beyninizde çözmeniz gerekmektedir. Anca telepati gücü yüksek olan bir insan belki bunu öğretebilir.

Örnek: Düşündüğünüz bir arkadaşınızın o an karşınıza çıkmasından tutun cep telefonlarının bu güne kadar küçülüpte gelmesine kadar herşey telekinezidir. Çünkü telekinezi bir düşüncedir. İnsan düşünmeden hayal etmeden hiç birşey üretemez. Cep telefonları ya da bilgisayarlar hep düşünülerek hayal edilerek; tasarımlarından tutun yazılımlarına kadar hepsi bir düşüncenin ürünüdür.

Sen beden değilsin. Sen ruhsun... Düşünen beyin değil, düşünen ruhtur. Ruh nedir. Bir yoğunlaşma, bir enerji olarak tanımlanır. Ürettiğimiz tüm maddeler nasıl elektornlardan,protonlardan ve notronlardan oluşuyorsa insan vücudu da elektornlardan,protonlardan ve notronlardan oluşmaktadır. Quantum terosinine göre elektronlar bir birinden etkilenmektedir. Buda bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Yani madde aslında yoktur... Evet buna inanmak biraz güç olabilir fakat bunu yapan birisi olarak gerçekten aslında o kaşık orda değildir. Madde gözlemdiğini gördüğü an yoğunlaşır ve bize beynimizin algısı doğrultusunda gözükür.

Beynimizi kandırmak mümkünmüdür?
EVET ! Kesinlikle mümkündür. Çünkü beyin bir kapalı kutu içindedir. Bilinen beş duyu organımız aracılığı ile beyin hisseder,dokunur,görür, tad alır, acır, üzülür.... Eğer biz beyine farklı bir şey iletirsek onu kandırırsak evet gerçektende o nu görür ve onu algılarız. İnsan görmek istediğini görür...

Öncelikle bunuları anlatıyorum fakat okuyanlar inandıkları dine görede bunları kendine göre yorumlarlarsa tabi gerçek olana kendileri ulaşacakalardır. Bende öyle yapıyorum.
İnşallah yanlış bir yorum yapmam kimseyide yanlışada sürklemek istemem. Tabi herkes düşünebilir. Bu yazdıklaırmın üstünede düşünebilir ne kadar doğru olsada tabi kendi içinde sorgulayıp doğruyu bulmak gerekir.
(İSRA suresi 85. ayet) Bir ayettede ruhundan üfledim cümlesi geçmektedir. Burdanda anlaşılacağı gibi Allah kendi ruhundan üfledi bizlere... Ve bu ruh vasıfız bir ruh olamaz zaten. Kesinlikle bir gücü olmalı ve biz onu anlayarak düşünerek zaten bulacağız. Bu güçlerden bana göre en büyüğü düşünebilmesidir bir ruhun... Olay burda bitmektedir.
Gelelim en önemli ve en ince çizgiye... !!!!!!!
Telekineziye insanlar neden inanmıyorlar?
Öncelikle bu güç Allah'tan geldiğine inanılmalıdır. Bunu yapanlar kendini özel ve üstün görmeleri uygunsuzdur. Şimdi gelelim telekinezi işine... Telekineziye neden inanmıyorlar?
Çünkü telekinezi ve gerçek bir birine ''düşünce,mantık'' olarak bir nevi paralel hareket etmektedir.
Örnek:
Günlerden cumartesi; rügazgarlı bir havayı seçtim... Dışarı çıktım ve bir tane taş buldum. Bu taşı aldım ve yere koydum. Bu taşı koyduğum yerden 2 metre uzağa havalandırarak atacağım. Ve bunu yaparkende rüzgarı düşüneceğim yani elimdeki malzemeyi yani rüzgarı kullanacğım düşüncemde. Fakat yerden havalandırmak zor geldi bende o taşı aldım benm boyumda olan bir duvarın üstüne koydum ordan denemeye başladım. Tabii malzeme olarak rüzgarı kullanacağım düşüncemde. Çünkü insan şu an yaşadığımız gerçek sandığmız yani beynimizin kabul ettiği gerçeklerden (fırtınada çıkan hortum evleri uçurdu gibi...) yola çıkarak bu gerçeğe yakın bir malzeme buldum oda rüzgar... Beynimde imaje yani hayal ettim ve taşı 2 metre ileri uçurdum. Fakat görenler bana dedi ki '' Yok yok olmaz onu rüzgar düşürdü... '' dediler.

Ya da kaşık büküyorsunuz. Sizce gerçekte kaşığı çok kolay bükmenizi ne sağlar? Kaşığı ısıtmanız yani bir metali ısıtmanız bu durumu kolaylaştırır. Bu gerçekt eolan bir şeydir. Bu gerçeğe yakın olarak bende elime aldım ve elimle sürtüp ısıttım. Bir el sizce ne kadar ısı verebilir? Bileme göre çok fazla vermez. Fakat Quantuma göre çok fazladır. İşte gerçeklere yakın, beynimizin inandıklarına yakın bir yöntem kullandığımız için bunu çok fazla gösteremiyoruz. Değişik yöntemler var mı? Evet illaki var... Fakat gerçeğe yakın olan yöntemleri kullanmayanlar çok az oldğu için belkide bunları göremiyorsunuz. Ama bu bir gerçektir....

Telekinezi gerçektir... Tek yapmanız gereken şey İNANMAKTIR! Küçük bir kelime bu.. belki klasik bir kelimede gelebilir. Çoğu zaman motivasyon etmek içinde kullanılır. Ama gerçekten kelimenin ardında çok şey gizlidir. HAYAL ET, İNAN VE AKTAR!!!
 

Yakamoz

Amatör
Üye
cuma akşamı GÜNAH TOHUMUnu izlemiş acaba mı demiştim.
Üstüne tuz b,ber oldu bu yazı.
 

SOSYALİST

Bağımlı
Üye
Yani madde aslında yoktur... Evet buna inanmak biraz güç olabilir fakat bunu yapan birisi olarak gerçekten aslında o kaşık orda değildir. Madde gözlemdiğini gördüğü an yoğunlaşır ve bize beynimizin algısı doğrultusunda gözükür.
-- Madde yok demişsiniz fakat madde gözlendiğini gördüğü an yoğunlaşır ve gözükür demişsiniz.
Bu çelişki değil midir?

-- Aslında kaşık orda değildir fakat görmek istediğimiz için orada ortaya çıkmıştır demek istemişsiniz.
Peki öyleyse neden fabrikalar kurup kaşık ya da başka şeyler üretme ihtiyacı duyuluyor?

-- Aynı durum tüm maddeler için geçerliyse, neden Eyfel Kulesini karşımıza alıpta dokunamıyoruz?
Ya da bir denizi veya havuzu düşünerek içine dalamıyoruz?
 
Üst Alt