• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Telefondan silinen fotoğrafları nasıl geri getirebilirim

E

Emin

Ziyaretci
yanlişlikla sildigim resimleri cöp kutusundanda sildim nasil geri yükleye bilirim lütfen acil yardimci olursaniz sevinirim

Ç

Çiçek

Ziyaretci
Silinen fotoğrafları nasıl geri getirebilirim

Ben anlamadım daha güzel anlatsanız eğer fotoğrafları bulamazsanız annem beni öldürür

S

sinan

Ziyaretci
selam

Merhaba telefondan Silinen fotograflari geri getirmek icin dediklerinizi yaptim dediniz dosyayida buldum ama icinde silinen fotoraflari cikarmadi diger doslalari bir araya getirdi benim istedigim telefonun camera diye kendi olusturdugu dosyadan yani cameranin cektigi resimler silindi bunlari geri getirmenin yolunu bilirsen yardimci olurmusun

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Android market Google Play'de Android işletim sistemli telefonlarda Silinen Dosyaları Geri Getirmek için bir uygulama yayınlandı

Hexamob Recovery isimli mobil uygulama, beş adımda telefonunuzdan silinen dosyaları geri getirmeyi vaad ediyor. Son derece sade bir arayüze sahip olan yazılımı kullanmak ise çok kolay.

Uygulamanın Lite ve PRO olmak üzere iki ayrı sürümü bulunuyor. Lite sürümünü ücretsiz olarak indirmek için buradaki, bağlantıyı kullanabilirsiniz. uygulamanın düzgün çalışabilmesi için root izinlerinin alınmış olması gerekiyor.

Aynı konuda önerebileceğimiz 2. bir uygulamada Fotoğraf Kurtarma uygulaması

Bu uygulama, sadece iki aşamada silinen fotoğraflarınızı kurtarır.
1. Aşama: Android cihazınızda kayıp veya silinen fotoğrafların aranması.
2. Aşama: Önemli resimlerin seçilmesi ve kurtarılması.

Dosya Türü: JPEG, PNG, TIFF, GIF, BMP, JPG, TIF.
Desteklenen Cihaz Üreticileri: Samsung, Sony, Google, Nokia, Motorola, ZTE, LG, Lenovo, HTC and Huawei.

M

Meto

Ziyaretci
Fotoğrafları nasıl geri getirebilirim

Telefonumda silinen resimlerimi geri getirmem için ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olabilir misiniz

Üst Alt