• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Telefondan silinen fotoğrafları nasıl geri getirebilirim

YukseLL 

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
telefondan silinen fotoğrafları geri getirme samsung , silinen fotoğrafları geri getirme programı türkçe gezginler , telefona format atınca silinen dosyaları geri getirme , silinen fotoğrafları geri getirme pc , silinen fotoğrafları geri yükleme , android silinen dosyaları geri getirme rootsuz , silinen fotoğrafları geri getirme iphone , silinen fotoğrafları kurtarma apk

Android işletim sistemi yüklü Telefonunuzdan silinen Resim ve fotoğrafları geri getirmenin farklı bir yolu..

Silinen fotoğrafları kurtarmak için dosyalardan DCIM klasörüne girdiğinizde telefonunuzun sol alttaki dokunmatik seçenekler tuşuna basıp açılan menuden ayarlara girin, orda en üstte "Gizli dosyaları göster" diye bi tik olcak onu tikini aktif edin. Tık aktif ldugunda DCIM klasöründe ".thumbnails" diye bi dosya çıkacak orada silinen fotoğrafların bi çoğu olması lazım.

NOT: . DCIM klasörünü bulmak için: telefonunuza çok uygulama yüklememiş iseniz dosyalar ve sdcard a girdiğinizde orda olması lazım. Gözle Bulamazsanız, dosyalarıma girip sol alt köşedeki seçenekler tuşunu basılı tutun orada arama motoru çıkar. Oraya DCIM yazarsanız bulursunuz.

NOT 2: Thumbnails dosyası Silinen resimler için başlı başına çare olamaz. Resimlerinizin boyutu küçük olduğundan çözünürlükleri düşük olacaktır. Eğer hafıza kartı kullanıyor iseniz, hafıza kartından silinen resimleri kurtarmaya yarayan programlar var o programlardan birini kullanmalısınız. (Ben Recuva kullanıyorum)

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
ben dosyayı buldumda bazı silinen resimler çıktı ama benim istediğim fotoğraflar çıkmadı napabilirim

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Dediginiz gibi dcim dosyasindan yaptim o dediginiz dosyada cikti ama o dosyanin icindeki verilere tikladigimda bu dosyayi acacak uygulama yok yazisi cikiyor ve acilmiyor baska yapabilecegim bir sey var mi

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
bende thumbnails çıkmıyor nasıl yapmalıyım resimleri başka nasıl yükleyebilirim telefonda kayıtlıydı

dogangunes 

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
bende thumbnails çıkmıyor nasıl yapmalıyım resimleri başka nasıl yükleyebilirim telefonda kayıtlıydı
Cihazınızdaki dosya yöneticisini açıp, menü tuşu ile açılacak menüden Ayarlar seçeneğine dokunun. Ayarlar ekranında ise ilk seçenek olan Gizli dosyaları göster'in hemen yanındaki tiki aktif edin. Buradan DCIM dosyasında.thumbnails klasörünü bulabilirsiniz.

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Ben de thumbnail cikiyo ama silinenler dışında bütün resimler var nasıl olcak

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Ben bukdum silinen fotograflari ama net degil telefona yuklu olmadigi icib net degil galiba nasil yujleyebilirkm telefona yada nasil netlestirebilirjm

E

emel

Ziyaretci
Silinen fotolarim geri geldi silinen fotolarda bir tane hocam vardi o yüzden

K

kadir06

Ziyaretci
Lutfen cok onemli benim icin

Z

Ziyaretcisadi

Ziyaretci
Silinen fotoğrafları bulun

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Ya su yazdiginiz dosya recuva inmiyor nasill indirebilirim

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Çok saçma hiç bişey geri gelmedi saklamayınnn

E

Emin

Ziyaretci
yanlişlikla sildigim resimleri cöp kutusundanda sildim nasil geri yükleye bilirim lütfen acil yardimci olursaniz sevinirim

Ç

Çiçek

Ziyaretci
Silinen fotoğrafları nasıl geri getirebilirim

Ben anlamadım daha güzel anlatsanız eğer fotoğrafları bulamazsanız annem beni öldürür

S

sinan

Ziyaretci
selam

Merhaba telefondan Silinen fotograflari geri getirmek icin dediklerinizi yaptim dediniz dosyayida buldum ama icinde silinen fotoraflari cikarmadi diger doslalari bir araya getirdi benim istedigim telefonun camera diye kendi olusturdugu dosyadan yani cameranin cektigi resimler silindi bunlari geri getirmenin yolunu bilirsen yardimci olurmusun

YukseLL 

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Android market Google Play'de Android işletim sistemli telefonlarda Silinen Dosyaları Geri Getirmek için bir uygulama yayınlandı

Hexamob Recovery isimli mobil uygulama, beş adımda telefonunuzdan silinen dosyaları geri getirmeyi vaad ediyor. Son derece sade bir arayüze sahip olan yazılımı kullanmak ise çok kolay.

Uygulamanın Lite ve PRO olmak üzere iki ayrı sürümü bulunuyor. Lite sürümünü ücretsiz olarak indirmek için buradaki, bağlantıyı kullanabilirsiniz. uygulamanın düzgün çalışabilmesi için root izinlerinin alınmış olması gerekiyor.

Aynı konuda önerebileceğimiz 2. bir uygulamada Fotoğraf Kurtarma uygulaması

Bu uygulama, sadece iki aşamada silinen fotoğraflarınızı kurtarır.
1. Aşama: Android cihazınızda kayıp veya silinen fotoğrafların aranması.
2. Aşama: Önemli resimlerin seçilmesi ve kurtarılması.

Dosya Türü: JPEG, PNG, TIFF, GIF, BMP, JPG, TIF.
Desteklenen Cihaz Üreticileri: Samsung, Sony, Google, Nokia, Motorola, ZTE, LG, Lenovo, HTC and Huawei.

M

Meto

Ziyaretci
Fotoğrafları nasıl geri getirebilirim

Telefonumda silinen resimlerimi geri getirmem için ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olabilir misiniz