Teknolojik Yeni Yıl Hediyesi

Kitaplardaki görüntüleri tarayıcıya aktarmayı seviyorum. Açıklamama müsaade edin, çocuklarım okul projeleri için sürekli bir şeyleri bilgisayara aktarıp çıktı alıyorlar. Kalın ansiklopedileri tarayıp bilgisayara aktarmak bazen çok büyük sorun olabiliyor.

can Board bu soruna çözüm bulmak için var; onun yardımıyla bir sayfadaki bütün görüntüyü USB yardımıyla bilgisayara aktarabilirsiniz.

Scan Board: Tarama işlemini nerede ve ne zaman isterseniz yapabilirsiniz.

Bir kitap ya da dergi okurken bilgisayara aktarmak istediğiniz bir sayfa gördüğünüzde onu tarayıcıya götürmek zorunda olmak sinir bozucu bir şey. Veya, bazen bir kitabı tararken, iç kısımları çok iyi gözükmeyebilir. İşte Scan Board, bu sorunlardan kurtulmak için tasarlandı.

Güç düğmesi-Tarayıcıyı açın.
Tara-Tarama işini bu düğme sayesinde yapabilirsiniz.
Cencer-Taradığınız bir şeyi silebilirsiniz.
Resim sensörü-Lazer sayesinde bir resmi tanımanızı sağlar
USB-Bu sayede datanızı bilgisayara bağlayabilirsiniz.

Konsept

Artık nerede ve ne zaman isterseniz tarayıcı kullanmak çok kolay. Scan Board tıpkı bir kitap ayracı gibi inceciktir; ve ön kısmı keskin olduğu için tarayacağınız şeyin iç bölgelerini de kolayca görecektir.

İlk önce, istediğiniz sayfayı seçin. Ve güç düğmesine basın.
Scan Board?ı seçtiğiniz sayfaya yerleştirin ve kitabı tıpkı bir tarayıcı kullanıyormuş gibi kapatın.
?Scan? düğmesina basın.
Sayfa taranana kadar bekleyin.
Taradığınız sayfayı kontrol edin.
Elde ettiğiniz datayı bilgisayara aktarın. İşte bu teknoji harikası ürün yeni yıl yaklaşırken sevdiğiniz insanlara hediye yılbaşı hediyesi olabilir.
 
Üst Alt