Tekirdağ Yabancı Dil Kursları

İngiliz Çizgisi Yabancı Dil Kursu
Tekirdağ Çerkezköy'de hizmet veren bir kurstur. İngiliz Çizgisi Yabancı Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. İngiliz Çizgisi Yabancı Dil Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. İngiliz Çizgisi Yabancı Dil Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: TEKİRDAĞ / ÇERKEZKÖY
Adı: İNGİLİZ ÇİZGİSİ YABANCI DİL KURSU
Adresi: GAZİ MUSTAFA KEMAL PAŞA MAHALLESİ, EDİP SOKAK, NO:9, EYLÜL CAN İŞ MERKEZİ, DAİRE:7,8,9 ÇERKEZKÖY /TEKİRDAĞ
Telefon Numarası: 2827261110
Faks Numarası:
E-mail Adresi: info@britishline.com.tr

Akandil İngilizce Kursu
Tekirdağ Çorlu'da hizmet veren bir kurstur. Akandil İngilizce Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Akandil İngilizce Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Akandil İngilizce Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: TEKİRDAĞ / ÇORLU
Adı: AKANDİL İNGİLİZCE KURSU
Adresi: KAZİMİYE MAHALLESİ OMURTAK CD. NO:79 KAT:1 D:3 ÇORLU- TEKİRDAĞ
Telefon Numarası: 2826521741

Çorlu Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursu

Tekirdağ Çorlu'da hizmet veren bir kurstur. Çorlu Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Çorlu Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Çorlu Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: TEKİRDAĞ / ÇORLU
Adı: ÇORLU AMERİKAN KÜLTÜR DERNEĞİ YABANCI DİL KURSU
Adresi: KAZIMİYE MAHALLESİ, OMURTAK CADDESİ, KILIÇOĞLU PLAZA A BLOK, KAT:2, NO: 8 ÇORLU/TEKİRDAĞ
Telefon Numarası: 2826538822
Faks Numarası:
E-mail Adresi: corlu@amerikankultur.org.tr
 
Üst Alt