• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Tavsiye Hosting Firmaları

Okunuyor :
Tavsiye Hosting Firmaları

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Herkeze tavsiye edeceginiz Turkiye'nin en iyi host firmaları Bu baslık altında toplayalım .Host arayanlara firmasını degistireceklere belki faydmız olur.

several

Acemi
Üye
uygun fiyatlarıyla ve en kaliteli ve gerçekten en güvenli host hizmetiyle DEHAHOST en iyisi..

dehahost.com

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
arkadas_ca' Alıntı:
www.kebirhost.net ( benim en beğendiğim yer ) ( ayrıca çok hesaplı. )

www.remotemach.com ( burası biraz geç cevab veriyor ama hesaplı )

daha hesaplısı var mı bilmiyorum

:Super:
Kebirhost.net benimde cok begendigim host firmalarından biri Yaklasımları Sizinle ilgilenmeleri digerlerinden cok farklı Tek dezavantajları calıstıkları Datacenter Amerikada dolayısıyla arasıra dns problemleri oluyor Bu aslında hostdan kaynaklanan sorun degil Malum bizim yurtdısı internet hatları yavas ve Amerikayada direk kablomuz yok :Orgasmo:

DataCenter avrupada olan hostları herzaman tercih ederim

taskafa

Acemi
Üye
www.maxdizayn.com express hizmet anında abi olamaz adamlar siteyi yeniliyolar galiba ama biz hiç etkilenmedik hostu alırken dostum başka firmadan aldı ben 3 gün önce aldım :D kendimi çok şanslı hissediyom dreamturk kadar ucuz değil ama en az 3 kat daha hızlı zaten zend destekli çalışıyolarmış msn ve tlf. var ve destekleri tam adama en az 50 soru sordum 1 kerede adam hepsine cevap verdi bi of demedi :D

Üst Alt