• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Tavlamanın Yolu Açmaktan Geçiyor

  • Konbuyu başlatan Kadim
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 1K

Okunuyor :
Tavlamanın Yolu Açmaktan Geçiyor

K

Kadim

Ziyaretci
Kadınlar hakkında çok ilginç bir araştırma.

İngiltere'deki University of Leeds'te yapılan bir araştırma erkekleri etkilemek isteyen kadınların tenlerinin yüzde 40'ını açıkta bırakması gerektiğini ortaya koydu. Kadınlar konu bir gece dışarı çıkarken uygun giysiyi bulmak olunca hep çok fazla açılıp saçılmakla, çok muhafazakar olmak arasında kalmıştır.

Psikolog Colin Hendrie'nin yürüttüğü araştırmada dört kadın araştırmacı, ülkenin en büyük gece kulüplerinden birine giderek balkondan kadınları gizlice gözlemiş. Araştırmacılar kadınların ne giydiğine ve erkeklerden kaç kez dans teklifi aldığına dair notlar almış.

Araştırmanın amacına göre dağılım şöyle yapılmış: Her bir kol vücudun yüzde 10'una, her bir bacak yüzde 15'ine ve gövde de yüzde 50'sine denk geliyor.

Vücudunun yüzde 40'ını açıkta bırakan kadınlar diğerlerine nazaran iki kat daha fazla teklif almış. Bunun yanı sıra yüzde 40'tan fazlasını ortaya koyan kadınlar ise erkekleri tavlama konusunda başarısız olmuş. Çünkü çok fazla açılıp saçılan kadınlar, erkeklerin gözünde sadakatsiz olarak görülüyor.
kaynak

[BALON]fazla
açan
sadakatsiz :)[/BALON]
 

orkuorkun

Kıdemli
Üye
bugün direk mevzuya geçiyoruz, açmak = göstermek. ciğercinin önünde kediler olur yada balıkçının önünde onun gibi birşey olmalı.
Tavlamak için biraz bişeyler gösteriniz :öz ve kısa olarak bunu demek istiyor.
biz erkekler olarak memnun oluruz.
 
Üst Alt