taşıyıcı anne çözümü

Açık söyleyeyim ki Ukraynaya giderken ne de olsa içimde bir şüphe, aklımda bir acaba? Sorusu vardı. Bu tedirginliğim kliniğe girmemizle birlikte aniden değişti. Biraz gürültülüydü ama bu doğaldı çünkü ortalıkta çok fazla insan vardı. Bu değişimi bana yaşatan ise orada gördüğüm kalabalık oldu. Sadece kalabalık değil tabi. O kalabalık içine kucağında bebekleri ile mutlu annelerdi esas tüm kaygılarımı gideren. Orada uzun süredir özlemle bekledikleri yavrularına kavuşmuş anneleri görünce emin olun bütün kuşkularım yok oldu. Derhal sözleşmemizi imzaladık ve harekete geçtik. Bizi özlemle istediğimiz bebeğimize götürecek olan yolda büyük bir adım attık. Üstelik bebeklerine kavuşan anneler ile konuştuktan sonra daha da rahatlamıştım. Arkadaşlar, ben bu özlemle yaşamış ve mutluluğu BioTexCom sayesinde yakalamış bir anne adayıyım. Benim gibi hasretle yananlara büyük bir gönül rahatlığıyla BioTexComu tavsiye ediyorum. Bir bilet alıp gidin ve kliniği görün. O zaman dediklerimi çok daha iyi anlayacaksınız.

Üst Alt