• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Taşıt kredisi için kararsızım

gmerkal

Acemi
Üye
gözüme güzel bir nissan qashqai kesitmiştim, satın alırken taşıt kredisi kullanmak istiyorum. daha önce taşıt kredisi kullanan arkadaşlardan tavsiye alabilir miyim? hangi banka en uygun şartları sağlıyor sizce?

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
gözüme güzel bir nissan qashqai kesitmiştim, satın alırken taşıt kredisi kullanmak istiyorum. daha önce taşıt kredisi kullanan arkadaşlardan tavsiye alabilir miyim? hangi banka en uygun şartları sağlıyor sizce?
Nissan' Koçfinans ile anlaşmalı ve piyasaya göre en uygun krediyi veriyor.. Ben gecen yıl 0.59 faiz oranlarıyla kredi kullanmıştım şu an kredi faiz oranları biraz yüksek fakat görüşmende fayda var..

Buradan hesaplayabilirsin

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
peki hocam şu nasıl?
vadesi boyunca sabit kalıyormuş, piyasadaki faiz oranlarından etkilenmiyormuşuz teb'den kredi çekince.
Tüm bankalardaki Krediler piyasadaki olası değişen faiz oranlarından etkilenmez . Kredi çekerken ki faiz oranı ne ise vadesi bitinceye kadar sabit kalır. (döviz hariç) Önemli olan faiz oranının düşüklüğüdür..

Üst Alt