• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Tarkan'dan Bir Yenilik Daha

• Konbuyu başlatan mopsy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 2K

Okunuyor :
Tarkan'dan Bir Yenilik Daha

mopsy

Emektar
Üye
Merhaba!
Amerika ve Avrupa ile eş zamanlı gerçekleştirilen Micro SD Card projelerinin ilk uygulaması, Türkiye'de Tarkan için gerçekleştirildi.

Amerika ve Avrupa ile eş zamanlı gerçekleştirilen Micro SD Card projelerinin ilk uygulaması, Türkiye'de Tarkan için gerçekleştirildi. Hitt Müzik Prodüksiyon ve Media Markt işbirliği ile gerçekleştirilen projede, SanDisk 2GB Micro SD Card'ları, Tarkan'ın bir adet video klibini (Uzun İnce Bir Yoldayım) ve 10 adet nostaljik şarkısını (Ölürüm Sana, Kır Zincirlerini, Yak Bütün Fotoğrafları, Kuzu Kuzu, İnci Tanem, Kış Güneşi, Dudu, Unutmamalı, Hüp, Unut Beni) içeriyor... Micro SD Card'larının ebatları: 11 mm*15mm*1mm. Hafıza kartı özelliği olan tüm cep telefonlarına uyumlu Micro SD Card'ların satış fiyatı bu proje kapsamında piyasa satış fiyatı ile aynı: 19.90 TL.

En sevilen Tarkan şarkılarından oluşan Micro SD Card'lar, Ocak 2010 itibariyle tüm Media Markt mağazalarında satışa sunulmuş olup, önümüzdeki günlerde Micro SD Card uygulamasının yapılacağı diğer isimler ise Sezen Aksu, Serdar Ortaç ve Ajda Pekkan.

Tarkan'dan Bir Yenilik Daha - *MSN AkTTif - Müzik

Egivas

Acemi
Uzaklaştırıldı
Kingston'un dışında mikro SD kart için hangi markalara güvenebilirim? Adata diye bir marka gördüm mesela, hiç kullanan var mı? Uzun vadede cep telefonumda kullanmak için düşündüğümden dolayı bozulup bütün video ve fotoğraflarımı götürmesini istemiyorum. Media Markt'a iade ettiğim bir üründen kalan bayağı bir mağaza kredim var, onun için fiyatından öte kalitesi daha önemli..

Üst Alt